Polowanie na ogród – tarasy

Daj się zainspirować i... upolować! Dominik upoluje...uwaga...tarasy! Ich metamorfozy, będą równie ciekawe co te dotyczące ogródków, a co więcej -  porady zawarte w odcinkach przydadzą się nie tylko właścicielom tarasów ale i balkonów. Zapraszamy na nowe polowanie!

Polowanie na ogród – tarasy - opis

Czy zdarzyło Ci się kiedyś pójść do sklepu ogrodniczego po kilka cebulek kwiatów a wrócić z dwoma workami ziemi, nowymi meblami ogrodowymi i naręczem sadzonek? Poznaj ludzi, którzy wyszli tylko na szybkie zakupy, a wrócili do domu z prawdziwą niespodzianką – Dominikiem Strzelcem, profesjonalnym projektantem ogrodów i jego ekipą! Potrzebują zaledwie trzech dni i 10 tys. złotych, aby ogród w katastrofalnym stanie stał się przestrzenią zachęcającą do spędzenia tu czasu. Tej ekipy nie zniechęci żadne wyzwanie.

Polowanie na ogród – tarasy - gdzie oglądać?

Odcinki są dostępne online na platformie VOD player.pl

Polowanie na ogród – tarasy, sezon 1, odcinek 5 Polowanie na ogród – tarasy, sezon 1, odcinek 4 Polowanie na ogród – tarasy, sezon 1, odcinek 3 Polowanie na ogród – tarasy, sezon 1, odcinek 2 Polowanie na ogród – tarasy, sezon 1, odcinek 1