Prezentacja oferty programowej TVN jesień 2019

Zobacz relację z konferencji poświęconej propozycji programowej TVN i Discovery na jesień 2019. Sprawdź także, jakie programy będą dostępne jesienią w Player.pl.

Prezentacja oferty programowej TVN jesień 2019 - Kto prowadził?

Marcin Prokop przeprowadził nas po wszystkich przebojach stacji wraz z ich głównymi bohaterami, na które czekamy.

Prezentacja oferty programowej TVN jesień 2019 - Jakie programy?

Jesienne wieczory to idealny czas, by zanurzyć się w serialowym świecie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wszystkie najlepsze — zarówno sprawdzone, jak i nowe — produkcje, które urozmaicą każdy dzień. Nie martw się końcem wakacji i przygotuj się na programy pełne emocji. Z nim nuda Cię nie dopadnie.

Wraz z jesienią wracają nie tylko chłodniejsze dni, ale również kontynuacje długo wyczekiwanych seriali i to wcześniej niż w TV! W Pod powierzchnią (2 sezon już dostępny w player.pl!) Marta Gajewska zaczyna dostrzegać prawdę, która wywróci życie jej rodziny do góry nogami. Natomiast Olga Sawicka, mimo nadziei na normalne życie, znów wpada w Pułapkę". Czy uda jej się uporać z demonami własnej przeszłości? Wcześniej niż w telewizji player.pl pokaże także dwa najnowsze seriale TVN „39 i pół tygodnia” oraz „Motyw” – obie produkcje to prawdziwa plejada polskich gwiazd.

Player.pl rozwija także produkcje własne. Pod koniec roku będzie można śledzić dalsze losy bezkompromisowej "Chyłki". Serial stworzony specjalnie z myślą o platformie player.pl, z genialną Magdaleną Cielecką w roli głównej, powraca z drugim sezonem.

Z jesienną chandrą pomoże się uporać Magda Gessler i jej szaloneKuchenne rewolucje, w których nieustannie zwalcza kulinarne zbrodnie. Jej pomysły z pewnością sprawią, że zaburczy w brzuchu. A to tylko przedsmak tego, co dla was przygotowaliśmy – zachwyt wywołają nie tylko wspaniałe potrawy, ale również uczestnicy Top model. Jurorzy będą mieli niemałe wymagania i masę zadań, które będą surowo oceniane. O rozrywkę na najwyższym poziomie zadba program „Mam talent!” – niesamowite grupy taneczne, muzycy i wiele innych niezwykłych talentów z pewnością zaprze dech w piersi. Nie można również zapomnieć o królu TVN-u, który zawsze zaprasza na audiencje same ciekawe osobistości – Kuba Wojewódzki jak zawsze wyciągnie same pikantne informacje. Nie możesz tego przegapić!

Prezentacja oferty programowej TVN jesień 2019 - Gdzie obejrzeć?

Prezentację oferty programowej TVN jesień 2019 obejrzysz w serwisie VOD player.pl

Prezentacja oferty programowej TVN jesień 2019Poznaj jesienne nowości!