Pod powierzchnią

Jeśli miałbyś odpowiedzieć na pytanie, jak dobrze znasz swoich bliskich, o jakich ich tajemnicach byś pomyślał? Nowy serial TVN „Pod powierzchnią” z Magdaleną Boczarską ("Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Druga szansa”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny”) w roli głównej jest pełen kłamstw, namiętności, których nie potrafimy okiełznać i tajemnic, które kryją się za drzwiami - na pozór - szczęśliwych rodzin.

Pod powierzchnią - streszczenie

„Pod powierzchnią” to serial obyczajowy opowiadający o czwórce znajomych, z których każdy skrywa jakąś tajemnicę. Bartek, w którego rolę wciela się Bartłomiej Topa ("Druga szansa", "Wataha", "Dom zły", "Po prostu przyjaźń") jest dyrektorem liceum. Jak przystało na szanowanego wśród lokalnej społeczności człowieka, razem z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzy kochające się  małżeństwo. Sielanka nie trwa jednak długo, traumatyczne zdarzenia powodują że zakochani muszą zmierzyć się z poważnym kryzysem.

Maciek grany przez Łukasza Simlata ("Amok", "Moje córki krowy", "Pani z przedszkola") jest ojcem Oli (Maria Kowalska), z którą po latach rozłąki, będzie starał się odbudować relacje. Niestety jest mu trudno odbudować więź ze zbuntowaną nastolatką, która obwinia go o rozpad rodziny.

Pod koniec wakacji losy głównych bohaterów splatają się, łącząc ich życia ze sobą już na zawsze. To błahe spotkanie daje początek wielu burzliwym wydarzeniom. Kolejne głęboko skrywane sekrety, kłamstwa i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni... Czy można było jej zapobiec?

Pod powierzchnią - ile odcinków?

Serial "Pod powierzchnią" jest kolejnym oryginalnym projektem stacji TVN. Autorkami pomysłu są Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz (główna scenarzystka), Karolina Izert (producentka) i Marta Grela (szefowa Zespołu Produkcji Fabularnych). Ośmioodcinkowy obraz wyreżyseruje Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Autorem zdjęć jest operator Bogumił Godfrejów nominowany za „Męską sprawę” do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny.

Pod powierzchnią - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Pod powierzchnią" obejrzysz w player.pl.

Pod powierzchnią - kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki "Pod powierzchnią" obejrzysz już w październiku w każdą niedzielę na antenie TVN. Prapremierowe odcinki, wcześniej niż w telewizji zobaczysz w player.pl.

Pod powierzchnią odcinek 8 Pod powierzchnią odcinek 7 Pod powierzchnią odcinek 6 Pod powierzchnią odcinek 5 Pod powierzchnią odcinek 4 Pod powierzchnią odcinek 3 Pod powierzchnią odcinek 2 Pod powierzchnią odcinek 1