Pod powierzchnią

Marta z Bartkiem dowiadują się, że ich synek, Maks, żyje. Chłopiec znajduje się pod opieką swojej dawnej niani - Igi. Jakie wydarzenia z przeszłości sprawiły, że dziewczyna zdecydowała się porwać dziecko? Czy Marta zdoła odzyskać syna?
Relacja między Maćkiem, a jego córką nigdy nie była dobra. Po dramatycznych wydarzeniach na szkolnym balu, niespodziewanie Ola wraz z Jankiem znikają. Jak potoczą się ich losy? Czy Maciek zdoła ją odnaleźć?
W drugim sezonie serialu bohaterowie będą musieli rozliczyć się z przeszłością. Czy uda im się pod powierzchnią kolejnych kłamstw odkryć prawdę o wydarzeniach sprzed lat, które nieodwracalnie wpłynęły na ich życie?

Pod powierzchnią - streszczenie

„Pod powierzchnią” to serial obyczajowy opowiadający o czwórce znajomych, z których każdy skrywa jakąś tajemnicę. Bartek, w którego rolę wciela się Bartłomiej Topa ("Druga szansa", "Wataha", "Dom zły", "Po prostu przyjaźń") jest dyrektorem liceum. Jak przystało na szanowanego wśród lokalnej społeczności człowieka, razem z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzy kochające się  małżeństwo. Sielanka nie trwa jednak długo, traumatyczne zdarzenia powodują że zakochani muszą zmierzyć się z poważnym kryzysem.

Maciek grany przez Łukasza Simlata ("Amok", "Moje córki krowy", "Pani z przedszkola") jest ojcem Oli (Maria Kowalska), z którą po latach rozłąki, będzie starał się odbudować relacje. Niestety jest mu trudno odbudować więź ze zbuntowaną nastolatką, która obwinia go o rozpad rodziny.

Pod koniec wakacji losy głównych bohaterów splatają się, łącząc ich życia ze sobą już na zawsze. To błahe spotkanie daje początek wielu burzliwym wydarzeniom. Kolejne głęboko skrywane sekrety, kłamstwa i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni... Czy można było jej zapobiec?

Pod powierzchnią - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Pod powierzchnią" obejrzysz w player.pl.

Pod powierzchnią - kiedy premiera odcinka?

Prapremierowe odcinki, wcześniej niż w telewizji zobaczysz w player.pl

Pod powierzchnią, sezon 2, odcinek 7 Pod powierzchnią, sezon 2, odcinek 6 Pod powierzchnią, sezon 2, odcinek 5 Pod powierzchnią, sezon 2, odcinek 4 Pod powierzchnią, sezon 2, odcinek 3 Pod powierzchnią, sezon 2, odcinek 2 Pod powierzchnią, sezon 2, odcinek 1 Pod powierzchnią, sezon 1, odcinek 7 Pod powierzchnią, sezon 1, odcinek 6 Pod powierzchnią, sezon 1, odcinek 5 Pod powierzchnią, sezon 1, odcinek 4 Pod powierzchnią, sezon 1, odcinek 3 Pod powierzchnią, sezon 1, odcinek 2 Pod powierzchnią, sezon 1, odcinek 1 Pod powierzchnią, sezon 0, odcinek 8