Kuchenne rewolucje

„Kuchenne rewolucje” to historie, które zawsze zaczynają się w sercu każdej restauracji – w kuchni. To tam nieporadni właściciele upatrują przyczyny swojej biznesowej porażki. Ale czy słusznie? Gdzie tkwi problem? I jak go rozwiązać?

Kuchenne rewolucje - o czym jest program?

Magda Gessler, która nie boi się nowych wyzwań i trudnych zadań, wie, co zrobić, by restauracja zaczęła przynosić zyski. Ona – jako autorytet kulinarny i biznesowy – potrafi w kilka dni przeprowadzić rewolucję i dać właścicielom restauracji gotowy patent na sukces. Jednak tylko od nich zależy, czy powodzenie będzie długo- czy krótkoterminowe. Otrzymać znak jakości od Magdy Gessler to absolutny przywilej, na który trzeba zasłużyć ciężką pracą, uczciwością i najlepszymi smakami w Polsce! Właściciele restauracji wiedzą, że jest o co walczyć. Bo koniec końców to ich codzienność, marzenia i lepsza przyszłość.

Kuchenne rewolucje - nowy sezon

Osiemnasty sezon „Kuchennych rewolucji” rusza już we wrześniu! Magda Gessler znów odwiedzi najdalsze zakątki Polski, by pomóc właścicielom w walce o dochodową restaurację, smaczne dania i zadowolonych gości.

Pasłęk to miasto w województwie warmińsko-mazurskim, które może poszczycić się licznymi średniowiecznymi zabytkami. Paulina, właścicielka „Perfect Pub” liczyła, że dzięki malowniczej lokalizacji jest skazana na sukces. Niestety pomimo szczerych chęci, różnorodnego menu i świeżych produktów, klienci decydują się tylko na obiady dnia na wynos. Właścicielka w każdym miesiącu „jest pod kreską”,  a przyszłość restauracji jest niepewna. Uwaga Pauliny już niedługo skupi się na nowym członku rodziny, bo kobieta spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Magda Gessler zrobi wszystko, by jej pomóc.

Paweł jest właścicielem „Pracowni dobrych smaków – Rozmaryn” w Szczecinie. Podobnie jak Paulina, zmaga się z małą liczbą klientów. Co zrobić, by restauracja, która powstała z prawdziwej pasji do gotowania, zaczęła przynosić zyski? Czy „Rozmaryn”, który niegdyś pękał w szwach, po interwencji kreatorki smaku, znów odniesie sukces?

Darek po latach doświadczenia w branży, ziścił swoje marzenia, otwierając własną restaurację „Sjesta” w rodzinnej Częstochowie. Właściciel od jakiegoś czasu zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Jak się okazało, sama pasja  nie wystarczy, by utrzymać rentowny lokal.

Kuchenne rewolucje - gdzie obejrzeć?

Odcinki „Kuchennych rewolucji” obejrzysz online na player.pl.

Kuchenne rewolucje – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „Kuchennych rewolucji” obejrzysz już od września w czwartki o 21:30 na antenie TVN.


Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 11 Trzebinia „Porto di mare” Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 10 Tychy, "Zorba" Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 9 Warszawa, „Karuzela smaku” Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 8 Białystok, „James Bomba – lina” Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 7 Stare Czarnowo „Czarny Bawół” Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 6 Łódź, „Włoszczyzna” Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 5 Wrocław „Alladin’s” Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 4 Brenna „Ziołowa Chata” Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 3 Pasłęk Restauracja „Perfect Pub” Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 2 Szczecin, Pracownia dobrych smaków – Rozmaryn Kuchenne rewolucje sezon 18 odcinek 1 Częstochowa „Sjesta”