Kuchenne rewolucje

sezon 26 odcinek 4

Kuchenne rewolucje 26

Kilkaset tysięcy mieszkańców i gości Wrocławia bywa niekiedy głodnych. Karmi się ich nie tylko w sercu miasta, ale też na jego obrzeżach. Przy drodze wylotowej na Oławę, przybytek o długiej i nietypowej nazwie Centrum Gastronomiczne Margaret, prowadzi Andrzej. Szefem kuchni jest tutaj syn właściciela, Maciej. Ojciec uważa go za świetnego kucharza i uwielbia jego dania. Innego zdania są chyba jednak klienci, których tu jak na lekarstwo. Dziennie zagląda do restauracji zaledwie dwójka, trójka gości. Lokal przynosi coraz większe straty. Na szczęście pan Andrzej ratuje się trochę działalnością cateringową. Wie jednak, że takie łatanie dziur to jedynie działanie tymczasowe. Pragnąc zawalczyć o przyszłość swojego Centrum Gastronomicznego Margaret, właściciel poprosił o pomoc Magdę Gessler. Czy i tym razem w ogniu „Kuchennych rewolucji” spłonie wszystko, co złe? Czy narodzi się tu nowa jakość i smaki, które przyciągną do lokalu tłumy gości?

„Kuchenne rewolucje” – o czym jest program

Ponad trzysta przeprowadzonych rewolucji, tysiące przepisów kulinarnych, metamorfoz wnętrz i ona – nieustraszona Magda Gessler. Po raz dwudziesty szósty najsłynniejsza polska restauratorka wyruszy w Polskę, by ratować upadające lokale. Królowa TVN-u nie zwalnia tempa!

„Kuchenne rewolucje” – nowy sezon

Wiosenne porządki wprowadzone zostaną między innymi w Mielcu, Wrocławiu, czy Witnicy. Królowa polskiej gastronomii spróbuje też pomóc restauracji bałkańskiej w Grodzisku Wielkopolskim, czy lokalom w Komornikach, Kielcach i Trzcielu. Czy „Kuchenne rewolucje” przyniosą wszystkim upragniony sukces? To będzie sezon pełen wyzwań!

„Kuchenne rewolucje” – gdzie obejrzeć?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz na platformie VOD Player.pl