Gotowi na sezon

Lato to czas swobody, zabawy i relaksu. Właśnie wtedy korzystamy z każdej okazji, by wraz z rodziną i przyjaciółmi cieszyć się słońcem i przebywaniem w gronie najbliższych.
„Gotowi na sezon” to program, w którym każdy odcinek jest krótką anegdotą z życia polskiej rodziny. Historia rozpoczyna się w pewien majowy weekend, gdy wszyscy spotykają się w domowym ogrodzie, przy grillu. Będzie to pretekst do zaprezentowania wielu ciekawych propozycji kulinarnych, które zainspirują widzów do wykorzystywania przepisów podczas spotkań z rodziną. Najważniejszym motywem będą dania z grilla i to co przy odrobinie wyobraźni i kreatywności można wyczarować w każdej letniej kuchni.

Gotowi na sezon, odcinek 13 Gotowi na sezon, odcinek 12 Gotowi na sezon, odcinek 11 Gotowi na sezon, odcinek 10 Gotowi na sezon, odcinek 9 Gotowi na sezon, odcinek 8 Gotowi na sezon, odcinek 7 Gotowi na sezon, odcinek 6 Gotowi na sezon, odcinek 5 Gotowi na sezon, odcinek 4 Gotowi na sezon, odcinek 3 Gotowi na sezon, odcinek 2 Gotowi na sezon, odcinek 1