Bez skazy

Kwas hialuronowy, jad kiełbasiany, laser jagowo-neodymowy, nici PDO. To nie są hasła ze słownika chemicznego! To nazwy najbardziej popularnych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Nowy program TVN Style bez żadnych skrupułów odkryje przed widzami wszystkie tajemnice biznesu, który w ostatnich latach przynosi w Polsce miliony złotych zysku.

Od pewnego czasu medycyna estetyczna stała się powszechnie dostępna. Salony kosmetyczne oferujące różnego rodzaju metody poprawiające wygląd można znaleźć prawie na każdym rogu ulicy. Z ich usług korzysta coraz więcej osób. Niestety, z różnym skutkiem. Jak uchronić się przed nieuczciwymi właścicielami gabinetów? Co zrobić z komplikacjami po źle wykonanych zabiegach? Czym kierować się w wyborze właściwego fachowca? Program „Bez skazy” wraz z ekspertką, właścicielką SkinClinic Katarzyną Chwedoruk, podpowie widzom, jak mądrze korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Obnaży działanie niekompetentnych kosmetyczek i lekarzy. Weźmie pod lupę popularne preparaty i reklamowane kosmetyki. Odpowie na nurtujące pytania dotyczące cen poszczególnych zabiegów. Czy można osiągnąć taki sam efekt, płacąc mniej? A co z bezpieczeństwem? Eksperci opowiedzą o ryzyku, jakie wiąże się z korzystaniem z tego rodzaju usług.

W programie pojawi się także mistrzyni makijażu Anna Orłowska, która podpowie, jak pomalować się na różne okazje i zatuszować wszelkie niedoskonałości. „Bez skazy” to wszystko, co widzowie chcieliby wiedzieć na temat medycyny estetycznej, ale dotychczas bali się zapytać. Po obejrzeniu nowego programu TVN Style każdy będzie wiedział, jak mądrze o siebie zadbać i które zabiegi są dla niego odpowiednie.

Bez skazy, odcinek 10Odchudzanie Bez skazy, odcinek 9Technologie w medycynie estetycznej Bez skazy, odcinek 8Szybkie i skuteczne zabiegi odmładzające Bez skazy, odcinek 7Cellulit Bez skazy, odcinek 6Laser Bez skazy, odcinek 5Wszystko o tkance tłuszczowej Bez skazy, odcinek 4Czarny rynek medycyny estetycznej/zdjęte tymczasowo 21.12.2016 na prośbę Styli Bez skazy, odcinek 3Kwas hialuronowy Bez skazy, odcinek 2Mezoterapia Bez skazy, odcinek 1Botox