Bez skazy

odcinek 6

Bez skazy

Laser szturmem podbił rozmaite dziedziny naszego życia. To narzędzie zdolne do precyzyjnego drukowania, kserowania, przecinania, mierzenia, zapisywania czy odtwarzania, które okazało się na tyle niezastąpione, że nikt nie wyobraża sobie dziś, jak wcześniej mogły funkcjonować bez niego maszyny przemysłowe, technologie wojskowe czy sprzęty codziennego użytku. Z szerokiego spectrum możliwości, jakie oferują lasery, postanowiła skorzystać także medycyna estetyczna. Dzięki nim oferta gabinetów, oparta dotąd na klasycznych technikach, wzbogacona została o procedury wykorzystujące nowoczesne technologie. Wszechstronne możliwości laserów sprawiły, że możemy dziś w sposób nieinwazyjny rozwiązać szereg problemów, którym medycyna estetyczna wcześniej nie była w stanie stawić czoła.

W jaki sposób działają lasery wykorzystywane w medycynie estetycznej? Jakie problemy są w stanie rozwiązać? Kiedy pojawiają się pierwsze efekty? Czego wystrzegać się po zabiegu? Odpowiedzi na te i inne pytania postanowiliśmy poszukać wspólnie z naszymi bohaterkami, które poddane zostały czterem różnym zabiegom laserowym.

Niech nie zwiedzie Was wrażenie, że na pierwszy rzut oka przeprowadzenie zabiegu laserowego wydaje się proste. Pokażemy Wam tez to, do czego doprowadzić może wykonanie go przez niewykwalifikowaną osobę lub przy użyciu sprzętu niskiej jakości. Tylko u nas w wyczerpujący sposób dowiecie się, jakie warunki należy spełnić, aby procedura była w pełni bezpieczna.