Gwiazdy od kuchni

Kto gotuje w domu u Anny Kalczyńskiej? Jak Piotr Najsztub przyrządza swoją popisową potrawę? Czy Ewa Drzyzga ma własne kulinarne patenty? Prowadząca Katarzyna Bosacka zaprosi do swojego programu plejadę gwiazd i pokaże jak wygląda ich życie... od kuchni.

Od dawna wiadomo, że najlepsze imprezy odbywają się w kuchni, a wspólne gotowanie jest doskonałym pretekstem do rozmów i zwierzeń. Katarzyna Bosacka dobrze o tym wie i w swoim nowym programie spotyka się ze znanymi i lubianymi właśnie tam, gdzie znajduje się serce całego domu. Wraz z gośćmi przygotowuje ich ulubione dania, przy okazji poznając wiele ciekawostek z ich życia. Nie tylko kulinarnego! Co i dlaczego kochają jeść najbardziej? Jakie potrawy przygotowują, żeby podbić serca swoich bliskich? Czy chętnie podejmują kulinarne wyzwania?

W programie nie zabraknie także licznych anegdot i praktycznych porad. Będzie pysznie, wesoło i pikantnie. „Gwiazdy od kuchni” to niesamowita okazja, by poznać sławnych ludzi z innej, bardziej domowej strony. Smaczki ze swojego życia zdradzą Katarzynie Bosackiej m.in. Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska, Piotr Najsztub i Andrzej Sołtysik.

Gwiazdy od kuchni, sezon 2, odcinek 8Rafał Rutkowski Gwiazdy od kuchni, sezon 2, odcinek 7Ewa Gawryluk Gwiazdy od kuchni, sezon 2, odcinek 6Kinga Rusin Gwiazdy od kuchni, sezon 2, odcinek 5Tomasz Niecik Gwiazdy od kuchni, sezon 2, odcinek 4Monika Pyrek Gwiazdy od kuchni, sezon 2, odcinek 3Natalia Siwiec Gwiazdy od kuchni, sezon 2, odcinek 2Robert Biedroń Gwiazdy od kuchni, sezon 2, odcinek 1Małgorzata Foremniak Gwiazdy od kuchni, sezon 1, odcinek 8Izabela Janachowska Gwiazdy od kuchni, sezon 1, odcinek 7Magda Mołek Gwiazdy od kuchni, sezon 1, odcinek 6Robert Makłowicz Gwiazdy od kuchni, sezon 1, odcinek 5Katarzyna Kolenda-Zaleska Gwiazdy od kuchni, sezon 1, odcinek 4Dorota Gardias Gwiazdy od kuchni, sezon 1, odcinek 3Anna Kalczyńska Gwiazdy od kuchni, sezon 1, odcinek 2Piotr Najsztub Gwiazdy od kuchni, sezon 1, odcinek 1Andrzej Sołtysik