Gwiazdy od kuchni

Kto gotuje w domu u Anny Kalczyńskiej? Jak Piotr Najsztub przyrządza swoją popisową potrawę? Czy Ewa Drzyzga ma własne kulinarne patenty? Prowadząca Katarzyna Bosacka zaprosi do swojego programu plejadę gwiazd i pokaże jak wygląda ich życie... od kuchni.

Od dawna wiadomo, że najlepsze imprezy odbywają się w kuchni, a wspólne gotowanie jest doskonałym pretekstem do rozmów i zwierzeń. Katarzyna Bosacka dobrze o tym wie i w swoim nowym programie spotyka się ze znanymi i lubianymi właśnie tam, gdzie znajduje się serce całego domu. Wraz z gośćmi przygotowuje ich ulubione dania, przy okazji poznając wiele ciekawostek z ich życia. Nie tylko kulinarnego! Co i dlaczego kochają jeść najbardziej? Jakie potrawy przygotowują, żeby podbić serca swoich bliskich? Czy chętnie podejmują kulinarne wyzwania?

W programie nie zabraknie także licznych anegdot i praktycznych porad. Będzie pysznie, wesoło i pikantnie. „Gwiazdy od kuchni” to niesamowita okazja, by poznać sławnych ludzi z innej, bardziej domowej strony. Smaczki ze swojego życia zdradzą Katarzynie Bosackiej m.in. Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska, Piotr Najsztub i Andrzej Sołtysik.

Gwiazdy od kuchnisezon 2 odcinek 8 Rafał Rutkowski Gwiazdy od kuchnisezon 2 odcinek 7 Ewa Gawryluk Gwiazdy od kuchnisezon 2 odcinek 6 Kinga Rusin Gwiazdy od kuchnisezon 2 odcinek 5 Tomasz Niecik Gwiazdy od kuchnisezon 2 odcinek 4 Monika Pyrek Gwiazdy od kuchnisezon 2 odcinek 3 Natalia Siwiec Gwiazdy od kuchnisezon 2 odcinek 2 Robert Biedroń Gwiazdy od kuchnisezon 2 odcinek 1 Małgorzata Foremniak Gwiazdy od kuchnisezon 1 odcinek 8 Izabela Janachowska Gwiazdy od kuchnisezon 1 odcinek 7 Magda Mołek Gwiazdy od kuchnisezon 1 odcinek 6 Robert Makłowicz Gwiazdy od kuchnisezon 1 odcinek 5 Katarzyna Kolenda-Zaleska Gwiazdy od kuchnisezon 1 odcinek 4 Dorota Gardias Gwiazdy od kuchnisezon 1 odcinek 3 Anna Kalczyńska Gwiazdy od kuchnisezon 1 odcinek 2 Piotr Najsztub Gwiazdy od kuchnisezon 1 odcinek 1 Andrzej Sołtysik