Pałacowe Love

Pałacowe Love to nowy, autorski format randkowy Player Original. Młode pary, które wezmą udział w tym kostiumowym programie na cztery tygodnie przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam cofną się w czasie o 200 lat, by odcięci od pokus współczesnego świata, skupić się na wzmocnieniu swoich relacji i zawalczyć o nagrodę główną!

Pałacowe Love - opis programu

Realia się zmieniają, świat wirtualny niejednokrotnie wygrywa z realnym. Znajomości zawiera się szybko, przez Internet i aplikacje społecznościowe. Bardzo często nie zdają one jednak egzaminu, bo tak jak sprawnie uda nam się poznać kogoś nowego, tak również, nie mamy problemów z rozstaniem się, kiedy ktoś przestaje nam odpowiadać.


Sześć par spędzi czas w programie na budowaniu trwałego związku. Towarzyszyć im będą mentorzy, przewodnicy po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Lizniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par. Z kolei w roli prowadzących program widzowie zobaczą Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę, znanych z kanapy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Zwycięzcy otrzymają wyjątkową nagrodę - ziemię na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji.

Pałacowe Love - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Pałacowe Love, sezon 1, odcinek 10 Pałacowe Love, sezon 1, odcinek 9 Pałacowe Love, sezon 1, odcinek 8 Pałacowe Love, sezon 1, odcinek 7 Pałacowe Love, sezon 1, odcinek 6 Pałacowe Love, sezon 1, odcinek 5 Pałacowe Love, sezon 1, odcinek 4 Pałacowe Love, sezon 1, odcinek 3 Pałacowe Love, sezon 1, odcinek 2 Pałacowe Love, sezon 1, odcinek 1