Patent na dom

Anna Nowak-Ibisz kocha zmiany. W tym programie chce udowodnić, że drobne metamorfozy w domach i mieszkaniach również mogą wywołać efekt wow! Nie trzeba mieć dużego budżetu, a jedynie ciekawy pomysł.

Patent na dom - opis programu

Jaki jest nasz „Patent na dom”? To proste! Czasem wystarczy zmiana koloru ścian, przestawienie mebli czy oświetlenia. A gdy do tego dorzucimy również modne dodatki lub wykonane własnoręcznie dekoracje, to w zaledwie kilka godzin możemy całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu oryginalny charakter! Anna Nowak-Ibisz zaproponuje funkcjonalne rozwiązania i gadżety, które odpowiedzą na potrzeby bohaterów i po prostu ułatwią ich życie!

W każdym odcinku dynamiczny duet – Anna Nowak-Ibisz oraz Marco Belotto wraz z ekspertami zajmą się metamorfozą jednego pomieszczenia. Jaki będzie finalny efekt? W premierowych odcinkach czeka na nich wiele prawdziwych wyzwań. Co zrobią z kolorową, nieremontowaną prawie przez 20 lat łazienką? Jak poradzą sobie ze stworzeniem klimatycznej sypialni dla rodziców, którzy do tej pory spali w salonie?

Patent na dom - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Patent na dom, sezon 4, odcinek 6 Patent na dom, sezon 4, odcinek 5 Patent na dom, sezon 4, odcinek 4 Patent na dom, sezon 4, odcinek 3 Patent na dom, sezon 4, odcinek 2 Patent na dom, sezon 4, odcinek 1 Patent na dom, sezon 3, odcinek 4 Patent na dom, sezon 3, odcinek 3 Patent na dom, sezon 3, odcinek 2 Patent na dom, sezon 3, odcinek 1 Patent na dom, sezon 2, odcinek 4 Patent na dom, sezon 2, odcinek 3 Patent na dom, sezon 2, odcinek 2 Patent na dom, sezon 2, odcinek 1 Patent na dom, sezon 1, odcinek 8 Patent na dom, sezon 1, odcinek 7 Patent na dom, sezon 1, odcinek 6 Patent na dom, sezon 1, odcinek 5 Patent na dom, sezon 1, odcinek 4 Patent na dom, sezon 1, odcinek 3 Patent na dom, sezon 1, odcinek 2 Patent na dom, sezon 1, odcinek 1