Patent na dom

sezon 1 odcinek 6

Patent na dom

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Miruć zamienią mocno eksploatowaną i trudną w użytkowaniu łazienkę w małe, domowe SPA!

Agnieszka i Paweł poznali się jeszcze w liceum. Są razem już od 31 lat, a w tym roku obchodzą 26. rocznicę ślubu. Postanowili zrobić sobie na nią nietypowy prezent w postaci remontu łazienki. Mieszkają z trzema córkami i zgodnie przyznają, że łazienka jest chyba najbardziej eksploatowanym pomieszczeniem w ich mieszkaniu, więc chcieliby czuć się w nim jeszcze bardziej komfortowo. Poza tym poprzedni wykonawca remontu nie wykonał zbyt dobrze swojej pracy, więc łazienka wymaga przynajmniej lekkiego odświeżenia. Marzą o tym, aby ta dość zwyczajna przestrzeń stała się przytulnym, domowym SPA. Chcieliby, żeby miała jasne kolory, parawan nawannowy, półki i odmalowane ściany. Jak z niewielkiej domowej łazienki w 3 dni stworzyć prawdziwe SPA, w którym będzie można relaksować się po ciężkim dniu? Ania i Krzysztof doskonale znają odpowiedź na to pytanie! Oglądajcie kolejny odcinek programu "Patent na dom".

Patent na dom - opis programu

W nowym programie udowodnimy, że nawet małe zmiany mogą zdziałać cuda! Niezawodna Anna Nowak-Ibisz odkryje, jaki jest „Patent na dom"! W roli eksperta pojawi się również doskonale znany widzom architekt - Krzysztof Miruć.

W każdym odcinku za pomocą oryginalnych i niedrogich patentów odmienione zostanie jedno wnętrze. Do Anny Nowak-Ibisz zgłoszą się osoby z prośbą o pomoc w zorganizowaniu małego remontu lub zmiany aranżacji. Widzowie poznają mamę z synkiem, którzy chcieliby zmienić swoją kuchnię, a także rodzinę marzącą o przytulnym salonie. Zobaczymy triki na metamorfozę garderoby i sypialni.

Czasem wystarczy zaledwie kilka godzin, by osiągnąć upragniony efekt, a niektóre elementy dekoracji można zrobić samodzielnie. Anna Nowak-Ibisz zadba o dodatki i gadżety oraz odwiedzi specjalistę od DIY! Z kolei zaproszony przez nią ekspert - Krzysztof Miruć podpowie jak niewielkim kosztem sprawić, by pomieszczenia były funkcjonalne i po prostu piękne.

Patent na dom - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl