Patent na dom

sezon 2 odcinek 4

Patent na dom 2

Ciekawe patenty, nietypowe rozwiązania i inspirujące metamorfozy! Właśnie to czeka widzów w nowym sezonie programu „Patent na dom”!

Patent na dom - opis programu

Pieczę nad wszystkim sprawować będzie niezastąpiona Anna Nowak Ibisz we współpracy z ekspertami. Poznamy również bliżej projektanta wnętrz Marco Belotto, który skupi się głównie na funkcjonalności oraz dopasowaniu projektów do zainteresowań bohaterów. Udowodnimy, że niewielka zmiana może diametralnie odmienić wnętrze, a dodatki i gadżety mogą nadać im unikatowy charakter. A to wszystko za niewielkie pieniądze! Zainspiruj się oraz znajdź swój „Patent na dom”.

W odcinkach z pomocą oryginalnych patentów odmienimy kuchnię trenerki jazdy konnej i podróżniczki oraz odpowiemy na zgłoszenie pomysłowej graficzki i DJ’a weselnego, którzy marzą o nowym pokoju dziecięcym. Pomożemy również pasjonatce fotografii oraz organizatorce akcji charytatywnych w stworzeniu funkcjonalnego salonu dla całej rodziny. Na widzów czeka też metamorfoza nietypowego salonu trenerki psychologii pozytywnej.

“Patent na dom” to przede wszystkim poszukiwanie inspirujących, prostych i pomysłowych rozwiązań na nowe wnętrze.

Patent na dom - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl