Patent na dom

sezon 2 odcinek 2

Patent na dom 2

W 2. odcinku nowego sezonu programu TVN Style Anna Nowak-Ibisz i Marco Belotto zajmą się niefunkcjonalną i nieco przestarzałą kuchnią Marysi i jej syna Tymka. Marysia i Tymek mieszkają w niedużym domu pod Warszawą, w otoczeniu lasów, pól i jeziora.

Marysia samodzielnie wychowuje 7-letniego syna. Prowadzi jednocześnie ośrodek jeździecki i pensjonat dla koni. Stadnina to rodzinna tradycja, pierwsze konie rodzice Marysi kupili 20 lat temu i tak zaczęła się historia tego miejsca.

Marysia i Tymek spędzają razem dużo czasu. Są bardzo aktywną rodziną. Podróżują, razem uprawiają sport - chodzą po górach, jeżdżą na nartach. Tymek chętnie pomaga też w stajni i w kuchni.

Na remont kuchni ciągle brakuje czasu! Marysia marzy o odnowieniu uszkodzonej podłogi, wymianie blatu, większej ilości szafek do przechowywania. Zależy jej, żeby kuchnia stała się bardziej funkcjonalna, żeby znalazło się w niej miejsce i dla niej i dla Tymka, bo chłopiec spędza tam dużo czasu na małym stołeczku pod oknem. Dużo też maluje, dlatego póki co lodówka tonie w morzu prac plastycznych Tymka. Czy uda się wygospodarować nową przestrzeń na prace Tymka? Jaki patent na tę kuchnię znajdą wspólnie Anna Nowak-Ibisz i Marco Belotto?

Patent na dom - opis programu

Pieczę nad wszystkim sprawować będzie niezastąpiona Anna Nowak Ibisz we współpracy z ekspertami. Poznamy również bliżej projektanta wnętrz Marco Belotto, który skupi się głównie na funkcjonalności oraz dopasowaniu projektów do zainteresowań bohaterów. Udowodnimy, że niewielka zmiana może diametralnie odmienić wnętrze, a dodatki i gadżety mogą nadać im unikatowy charakter. A to wszystko za niewielkie pieniądze! Zainspiruj się oraz znajdź swój „Patent na dom”.

W odcinkach z pomocą oryginalnych patentów odmienimy kuchnię trenerki jazdy konnej i podróżniczki oraz odpowiemy na zgłoszenie pomysłowej graficzki i DJ’a weselnego, którzy marzą o nowym pokoju dziecięcym. Pomożemy również pasjonatce fotografii oraz organizatorce akcji charytatywnych w stworzeniu funkcjonalnego salonu dla całej rodziny. Na widzów czeka też metamorfoza nietypowego salonu trenerki psychologii pozytywnej.

“Patent na dom” to przede wszystkim poszukiwanie inspirujących, prostych i pomysłowych rozwiązań na nowe wnętrze.

Patent na dom - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl