Patent na dom

sezon 4 odcinek 3

Patent na dom 4

Anna Nowak-Ibisz kocha zmiany. W tym programie chce udowodnić, że drobne metamorfozy w domach i mieszkaniach również mogą wywołać efekt wow! Nie trzeba mieć dużego budżetu, a jedynie ciekawy pomysł.

Patent na dom - opis programu

Jaki jest nasz „Patent na dom”? To proste! Czasem wystarczy zmiana koloru ścian, przestawienie mebli czy oświetlenia. A gdy do tego dorzucimy również modne dodatki lub wykonane własnoręcznie dekoracje, to w zaledwie kilka godzin możemy całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu oryginalny charakter! Anna Nowak-Ibisz zaproponuje funkcjonalne rozwiązania i gadżety, które odpowiedzą na potrzeby bohaterów i po prostu ułatwią ich życie!

W każdym odcinku dynamiczny duet – Anna Nowak-Ibisz oraz Marco Belotto wraz z ekspertami zajmą się metamorfozą jednego pomieszczenia. Jaki będzie finalny efekt? W premierowych odcinkach czeka na nich wiele prawdziwych wyzwań. Co zrobią z kolorową, nieremontowaną prawie przez 20 lat łazienką? Jak poradzą sobie ze stworzeniem klimatycznej sypialni dla rodziców, którzy do tej pory spali w salonie?

Patent na dom - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl