Klinika urody

„Klinika urody” to program, który już nie raz pomógł spełnić marzenia. Udowadniamy, że medycyna estetyczna jest nie tylko fanaberią bogatych i rozpieszczonych kobiet, ale w wielu przypadkach pomaga odzyskać kobiecość i pewność siebie. W programie pokazujemy historie kobiet, które walczą nie tylko o poprawę swojego wyglądu zewnętrznego, ale przede wszystkim o zdrowie, miłość i szczęście.

W tej edycji lekarze „Kliniki urody” uporają się m.in. z uciążliwymi znamionami na ciele, nieestetycznymi zębami, brakiem włosów, małymi piersiami, a także operacją korekty wzroku. Zobaczymy, jak poprawa urody naszych bohaterek wpłynie na jakość ich życia.
W tym sezonie lekką przemianę przejdzie także sama „Klinika”. Program będzie dłuższy, pojawi się więcej porad, ciekawostek i kobiecego punktu widzenia. Metamorfozę „Kliniki urody” poprowadzi – Paulina Krupińska, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2012, która wprowadzi kobiety przed telewizorami w świat urodowych gadżetów, a także przekaże wiele rad i rozwiązań.

Klinika urody sezon 8 odcinek 10 Klinika urody sezon 8 odcinek 9 Klinika urody sezon 8 odcinek 8 Klinika urody sezon 8 odcinek 7 Klinika urody sezon 8 odcinek 6 Klinika urody sezon 8 odcinek 5 Klinika urody sezon 8 odcinek 4 Klinika urody sezon 8 odcinek 3 Klinika urody sezon 8 odcinek 2 Klinika urody sezon 8 odcinek 1