LEGO Masters

Tego nie można przegapić! LEGO MASTERS powraca z drugim sezonem. Już tej jesieni nowi zawodnicy staną do rywalizacji, by zaskoczyć jurorów i widzów swoją kreatywnością oraz umiejętnościami. Jak tym razem poradzą sobie z zadaniami? W roli prowadzącego niezmiennie Marcin Prokop.

„LEGO Masters” - o programie

Miliony klocków LEGO, dwoje jurorów, jeden prowadzący i sześć par uczestników. Tak przedstawia się sprawdzony pomysł na wyjątkowy program rozrywkowy dla całej rodziny! LEGO MASTERS to nie tylko rywalizacja o wygraną. To szansa, by swoją pasją do tworzenia zarazić miliony widzów w całej Polsce. Uczestnicy show w każdym odcinku staną przed nowym wyzwaniem, przekraczając granice własnej wyobraźni. W drugim sezonie nie zabraknie niespodzianek. Do jury dołączy Kamil Bednarek! Wspólnie z Olą Mirecką będą oceniać dokonania uczestników. Która para zaimponuje im umiejętnościami technicznymi i pomysłami na konstrukcje z najpopularniejszych klocków na świecie? Stawka jest wysoka. Nagrodą główną w programie jest tytuł mistrza LEGO, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków o wartości 10 000 zł.

W sześciu odcinkach pary uczestników otrzymają zadania, od wykonania których będzie zależało przejście do kolejnego etapu rywalizacji. Jedynym ograniczeniem dla ich wyobraźni będzie czas. Która para najlepiej wcieli się w role architektów i budowniczych? To będzie prawdziwy test ich umiejętności, ale przede wszystkim fantastyczna przygoda i doskonała zabawa.  Na koniec widzowie będą mogli poczuć niesamowitą atmosferę podczas dodatkowego odcinka świątecznego, pełnego wyjątkowych niespodzianek.

„LEGO Masters” - gdzie oglądać?

Program obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

LEGO Masters, sezon 2, odcinek 6 LEGO Masters, sezon 2, odcinek 5 LEGO Masters, sezon 2, odcinek 4 LEGO Masters, sezon 2, odcinek 3 LEGO Masters, sezon 2, odcinek 2 LEGO Masters, sezon 2, odcinek 1 LEGO Masters, sezon 1, odcinek 6 LEGO Masters, sezon 1, odcinek 5 LEGO Masters, sezon 1, odcinek 4 LEGO Masters, sezon 1, odcinek 3 LEGO Masters, sezon 1, odcinek 2 LEGO Masters, sezon 1, odcinek 1