LEGO Masters

Tego jeszcze nie było! Zupełnie nowy program i inna jakość rozrywki. Najsłynniejsze klocki świata, budowle jakie można zobaczyć tylko w filmach i zacięta rywalizacja. A do tego świetny prowadzący – Marcin Prokop! „LEGO Masters” – format, który jesienią pokaże stacja TVN, to rewelacyjna zabawa dla całej rodziny i możliwość wygrania wspaniałej nagrody!

„LEGO Masters” - o programie

Program „LEGO Masters” podbił serca widzów na całym świecie. Hit oglądalności w USA, Australii, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Tej jesieni zaś po raz pierwszy będzie można go zobaczyć w Polsce! Niezwykłe zadania, surowi jurorzy, wspaniali gracze i wielka nagroda!

O rewelacyjną zabawę i dobry humor zadba uwielbiany przez widzów prowadzący - Marcin Prokop. Z nim nie będzie można się nudzić! Bo „LEGO Masters” to jedyny taki program, który łączy pokolenia!

Przed nami sześć emocjonujących odcinków i tyle samo wyjątkowych par. Co tydzień uczestnicy zmierzą się z zadaniami oraz stworzą spektakularne konstrukcje z  klocków Lego. Będzie to sprawdzian ich zdolności, kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza dwójka opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze drużyny. Szykuje się  prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza LEGO, wizytę w LEGOLANDZIE i nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych!

„LEGO Masters” to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Uczestnicy będą tworzyć spektakularne miniatury budynków, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. To wszystko powstanie z ponad dwóch milionów klocków LEGO! Co więcej, gracze będą musieli stawić czoło presji czasu, rywalom oraz ogniu krytyki ekspertów.  W programie na pewno nie zabraknie dużych emocji! Bo „LEGO Masters” to przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich, w każdym wieku!

„LEGO Masters” - gdzie oglądać?

Program obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

LEGO Masters, odcinek 6 LEGO Masters, odcinek 5 LEGO Masters, odcinek 4 LEGO Masters, odcinek 3 LEGO Masters, odcinek 2 LEGO Masters, odcinek 1