Na kłopoty Zawadzka

Rozwiązywanie kłopotów z dziećmi jest dziecinnie proste! Tak uważa Dorota Zawadzka. Dlatego po raz kolejny ruszy z pomocą i odwiedzi rodziców, którzy nie radzą sobie ze swoimi pociechami. Na kłopoty – tylko Zawadzka!

Dziecko histeryzuje? Nie cierpi mycia głowy? Nie chce korzystać z nocnika? Ma kłopoty w szkole? Pyskuje? Kłamie? Rodzice nie muszą się już martwić. Dorota Zawadzka, znana i lubiana psycholog pomoże im to zmienić. Ona wie jak radzić sobie z niesfornymi dziećmi i nastolatkami. Podzieli się z opiekunami prostymi, szybkimi i co najważniejsze skutecznymi sposobami na dręczące ich problemy. A tych nie brakuje. W programie pojawi się wiele trudnych i wstydliwych tematów - dzieci okradające rodziców, anoreksja czy dziecięcy onanizm. Dorota wystawi rodziców na ciężką próbę. Pokaże do czego zdolna jest ich pociecha, kiedy spuści się ją z oczu…W kapsule „To naprawdę zrobiło moje dziecko!” widzowie będą świadkami scen, które mrożą krew w żyłach, a czasem budzą histeryczny śmiech. Dzieci są zdolne do wszystkiego!

Na kłopoty Zawadzka, odcinek 12 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 11 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 10 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 9 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 8 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 7 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 6 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 5 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 4 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 3 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 2 Na kłopoty Zawadzka, odcinek 1