Zakup w ciemno

Nowy program reality show prosto z hal magazynowych wypełnionych towarami od wielkich sieci handlowych oraz produktami ze zwrotów konsumenckich!

Zakup w ciemno - o czym jest program?

W każdym odcinku kilku doświadczonych handlarzy i nie obawiających się ryzyka sprzedawców konkuruje ze sobą walcząc o zdobycie najbardziej wartościowego towaru. Wszyscy uczestnicy licytują wystawione palety pełne produktów, licząc na prawdziwy strzał w dziesiątkę. Za niewielkie pieniądze mogą trafić na drogie ciuchy, markową elektronikę, ale mogą też spektakularnie przeszarżować. Po wygranej licytacji dowiedzą się, co zawierają zakupione palety i policzą, ile zarobili lub stracili. Czy komuś uda się zarobić fortunę?

Zakup w ciemno - o czym jest program?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 19 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 18 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 17 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 16 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 15 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 14 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 13 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 12 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 11 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 10 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 9 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 8 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 7 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 6 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 5 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 4 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 3 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 2 Zakup w ciemno, sezon 1, odcinek 1