Mobilni mechanicy

Nieważne gdzie, nieważne kiedy, w każdą pogodę i o każdej porze dnia mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód. Bez względu na gabaryty i przeznaczenie auta, jeśli jesteś w trasie, nie masz czasu na kilkudniową diagnostykę czy lawetę, mobilny warsztat samochodowy będzie dla klienta najlepszym rozwiązaniem. Fachowcy na miejscu usprawnią i naprawią samochód.

Mobilni mechanicy - o czym jest program?

Nie ma dla nich pojazdu nie do naprawienia. Dojeżdżają tam, gdzie są potrzebni − na środek ronda, dowolną ulicę w mieście lub na bezdroża − przyjadą wszędzie.

W każdym odcinku trzy ekipy, trzy zepsute pojazdy i naprawy. Zadaniem mechaników jest usprawnić  samochód, żeby mógł dalej ruszyć w trasę.

Bohaterowie zmierzą się z zepsutą na trasie betoniarką, która wiezie cement. Mobilni mechanicy, jak lekarze pierwszego kontaktu, postawią diagnozę i nie pozwolą, by beton stwardniał, a sprzęt uległ poważnemu uszkodzeniu.

Naprawią chłodnię, która przewozi mięso. Towar łatwo się psuje, a sytuacja zastała kierowcę w skwarze, w środku lata. Tu nie ma czasu na długie dywagacje; pieniądze i szanse na dostarczenie świeżego towaru są w rękach mobilnego warsztatu.

Mechanicy ruszą na pomoc ciężarówce, które wiezie towar awizowany. Jeżeli ładunek nie dojedzie na czas, może okazać się, że przez kolejne doby będzie musiał czekać na inny transport za granicę.

Jeśli wieziesz towar, który łatwo się psuje, materiały, które muszą dotrzeć na czas lub po prostu potrzebujesz pomocy tu i teraz, w każdym zakątku Polski są nasi bohaterowie, najlepsze pary mechaników mobilnych w regionie!

Mobilni mechanicy - o czym jest program?

Wszystkie odcinki programu "Mobilni mechanicy" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

Mobilni mechanicy, odcinek 8 Mobilni mechanicy, odcinek 7 Mobilni mechanicy, odcinek 6 Mobilni mechanicy, odcinek 5 Mobilni mechanicy, odcinek 4 Mobilni mechanicy, odcinek 3 Mobilni mechanicy, odcinek 2 Mobilni mechanicy, odcinek 1