Rośliny dla zielonych

Jakie rośliny wybrać na taras i jak o nie dbać? Które są mało wymagające, a które potrzebują więcej uwagi? Co zrobić, jeśli nie mamy pomysłu na ich aranżację? Jesteśmy pewni jednego - dzięki naszej specjalistce każdy balkon będzie wyglądał jak z najlepszych wnętrzarskich magazynów!

Rośliny dla zielonych - opis filmu

Myślisz, że nie masz „ręki do kwiatów", bo wszystkie rośliny w twoim otoczeniu wysychają? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o prostych zasadach, dzięki którym będziesz mieć szansę na piękne i zielone otoczenie wokół siebie? Jesteś ciekaw jak można wykorzystać to, co mamy w doniczkach do domowej pielęgnacji?

Prowadząca Magda Psiuk to pasjonatka natury oraz właścicielka firmy, która przekształca mieszkania, biura i sklepy w zielone oazy. Dzięki doświadczeniu, wie wszystko o kompozycji, aranżacji, kolorach i roślinach. W swoim programie pokaże jak samodzielnie wykonać niektóre elementy dekoracyjne na taras oraz udowodni, że nie trzeba na to wszystko wydawać fortuny. Będziemy również pokazywać, jak można wprowadzić w domu małe, ekologiczne zmiany! To idealna propozycja dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z naturą. Magda w ciągu trzech dni wprowadzi nowe życie na balkony i tarasy bohaterów programu! Jakie rośliny wybrać na taras i jak o nie dbać? Które są mało wymagające, a które potrzebują więcej uwagi? Co zrobić, jeśli nie mamy pomysłu na ich aranżację? Jesteśmy pewni jednego – dzięki naszej specjalistce każdy będzie mógł zaprzyjaźnić się na nowo z zielenią!

Rośliny dla zielonych - gdzie oglądać?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Rośliny dla zielonych, sezon 2, odcinek 8 Rośliny dla zielonych, sezon 2, odcinek 7 Rośliny dla zielonych, sezon 2, odcinek 6 Rośliny dla zielonych, sezon 2, odcinek 5 Rośliny dla zielonych, sezon 2, odcinek 4 Rośliny dla zielonych, sezon 2, odcinek 3 Rośliny dla zielonych, sezon 2, odcinek 2 Rośliny dla zielonych, sezon 2, odcinek 1