Niezły skład

Jak zadbać o swoją skórę lub pozbyć się zmarszczek? Które sposoby są najskuteczniejsze na nawilżanie? Jakie urodowe triki stosują gwiazdy? Tego widzowie TVN Style dowiedzą się w nowym programie „Niezły skład”! Gadżety, domowe kremy, pielęgnacyjne triki i porady. To wszystko już jesienią! Przewodnikiem po świecie pielęgnacji będzie Justyna Obolewicz.

Niezły skład - opis programu

Nowa prowadząca TVN Style wie wszystko o składach kosmetyków! Jako magister farmacji przyznaje, że właśnie to, co w środku, działa najlepiej na to, co na zewnątrz! Czas, żeby jej wiedza trafiła do naszych widzów!

W każdym odcinku Justyna pomoże rozwiązać urodowy problem. Wraz z ekspertkami oraz znanymi youtuberkami prześledzi też najnowsze trendy, pokaże gadżety, które ułatwią codzienne dbanie o wygląd i zdrowie. To nie wszystko! Udowodni widzom, że w warunkach domowych można stworzyć naprawdę świetne i skuteczne kosmetyki. Swoje triki zdradzą nam również gwiazdy! Poznamy ich pielęgnacyjne rytuały i dowiemy się bez czego nie wyobrażają sobie swoich kosmetyczek. W programie prowadząca zagłębi się również w skarbnicę wiedzy, jaką jest Internet! To tam wyszuka najdziwniejsze gadżety, nietypowe makijażowe porady i najbardziej zwariowane pomysły na pielęgnację ciała. Tylko czy wszystkie działają? Już jesienią sprawdzi to na własnej skórze!

Niezły skład - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Niezły skład, sezon 1, odcinek 6 Niezły skład, sezon 1, odcinek 5 Niezły skład, sezon 1, odcinek 4 Niezły skład, sezon 1, odcinek 3 Niezły skład, sezon 1, odcinek 2 Niezły skład, sezon 1, odcinek 1