Pani Gadżet EXTRA

„Pani Gadżet EXTRA” to wyjątkowe odcinki serii, w których prowadząca skupia się na nowościach i gadżetach, które ułatwiają domowe życie.

Pani Gadżet EXTRA - opis programu

W każdym odcinku programu prezentowane są najnowocześniejsze sprzęty oraz gadżety domowego użytku, przekazane prowadzącej do testowania przez ich producentów. To tutaj widzowie mogą zobaczyć inteligentne roboty sprzątające, elektryczne samochody czy szafę, która samodzielnie wyprasuje ubrania. W tej serii Ania Nowak-Ibisz skupia się też na gadżetach, dzięki którym życie smakuje lepiej. Ekspresy parzące kawę jak z kawiarni i sprzęt kuchenny ze szlachetnych materiałów to tylko niektóre z przykładów. Pani Gadżet testuje też naturalne kosmetyki oraz luksusowe sprzęty do dbania o zdrowie i urodę. Gadżety przedstawione w „Pani Gadżet EXTRA” – w związku z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami - są nieraz droższe niż te, które pojawiają się w regularnych odcinkach serii. Wskazują jednak kierunek, w jakim rozwija się dana branża i dają widzom szansę na zapoznanie się z dostępnymi na rynku nowościami.

Pani Gadżet EXTRA - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRAPani Gadżet Świątecznie Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRAPomysły na prezenty Pani Gadżet EXTRAWygoda Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet EXTRAWszystko, czego potrzebujesz na lato Pani Gadżet EXTRAGadżety na wakacyjny czas Pani Gadżet EXTRAGadżety ułatwiające sprzątanie i dbanie o urodę Pani Gadżet EXTRAExtragadżety, które pracują za nas Pani Gadżet EXTRAPorządek w domu i... ze skórą Pani Gadżet EXTRAZrób prezenty sobie i bliskim Pani Gadżet EXTRAGadżety do zadań specjalnych Pani Gadżet EXTRAExtragadżety cz. III Pani Gadżet EXTRAExtragadżety cz. II Pani Gadżet EXTRAWszystko to, co potrzebne na garden party Pani Gadżet EXTRAPani Gadżet dba o zdrowie i wygodę Pani Gadżet EXTRAWyjątkowe prezenty Pani Gadżet EXTRAEkstragadżety cz. I Pani Gadżet EXTRANajnowsze gadżety ułatwiające życie