Wiem, co jem

Czy wiesz, ile jest masła w maśle? Czy w jogurcie owocowym pływają prawdziwe truskawki? Czy zdajesz sobie sprawę, co tak naprawdę wchodzi w skład Twojego jadłospisu? Dowiedz się, oglądając program Kasi Bosackiej.
Masło, mleko, chleb. Polski, codzienny koszyk z zakupami. Czy to, co do niego wrzucamy jest zdrowe? Czy wszystkie produkty są tak odżywcze, jak twierdzą reklamy? Czy są warte swojej ceny? Prowadząca przejrzy dla Was półki z żywnością w mniejszych sklepach i supermarketach. Sprawdzi, ile jest masła w maśle, cukru w cukrze i mięsa w parówkach. Zważy żywność light. Przekopie chłodnie z mrożonkami. Podpowie, jak wybierać zdrową żywność w dobrej cenie. Bezlitośnie obnaży chwyty speców od marketingu i reklamy.

Wiem, co jem sezon 6 odcinek 13 Sól Wiem, co jem sezon 6 odcinek 12 Przekąski Wiem, co jem sezon 6 odcinek 10 Sosy Wiem, co jem sezon 6 odcinek 9 Grill Wiem, co jem sezon 6 odcinek 8 Jajka Wiem, co jem sezon 6 odcinek 7 Bakalie Wiem, co jem sezon 6 odcinek 6 Pasztet Wiem, co jem sezon 6 odcinek 5 Śmietana Wiem, co jem sezon 6 odcinek 4 Zupa Wiem, co jem sezon 6 odcinek 3 Płatki Wiem, co jem sezon 6 odcinek 2 Mleko Wiem, co jem sezon 6 odcinek 1 Kurczak