Polowanie na ogród

Masz dość przesuszonej trawy, która jest jedyną rośliną na twoim podwórku? Twój ogródek to składowisko nikomu niepotrzebnych gratów? Tej ekipy nie zniechęci żadne wyzwanie. Daj się zainspirować i upolować!

Polowanie na ogród - opis programu

Czy zdarzyło Ci się kiedyś pójść do sklepu ogrodniczego po kilka cebulek kwiatów a wrócić z dwoma workami ziemi, nowymi meblami ogrodowymi i naręczem sadzonek? Poznaj ludzi, którzy wyszli tylko na szybkie zakupy, a wrócili do domu z prawdziwą niespodzianką – Dominikiem Strzelcem, profesjonalnym projektantem ogrodów i jego ekipą! Potrzebują zaledwie trzech dni i 10 tys. złotych, aby ogród w katastrofalnym stanie stał się przestrzenią zachęcającą do spędzenia tu czasu. Tej ekipy nie zniechęci żadne wyzwanie. Daj się zainspirować i... upolować!

Polowanie na ogród - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "Polowanie na ogród" dostępne online na platformie VOD player.pl, oraz na kanale HGTV.

Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 9 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 8 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 7 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 7 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 3, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 3, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 3, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 3, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 8 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 7 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 1, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 1, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 1, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 1, odcinek 1