Polowanie na ogród

Masz dość przesuszonej trawy, która jest jedyną rośliną na twoim podwórku? Twój ogródek to składowisko nikomu niepotrzebnych gratów? Tej ekipy nie zniechęci żadne wyzwanie. Daj się zainspirować i upolować!

Polowanie na ogród - opis programu

Akademia ogrodnika to program, w którym omawiane są pomysły ogrodowe, ciekawe rośliny, tematy ochrony roślin, nawożenia, czy małej architektury. W sezonie 2023 pokażemy między innymi pomysły na oczka wodne – nowoczesne z fontanną oraz  większe ze strefą dla drobnych zwierząt, a także system zbierania wody deszczowej. Pokażemy też roślinne ciekawostki jak prowadzenie szczepionych drzewek iglastych i płaczącej morwy. Opowiemy jak sadzić i pielęgnować wrzosy, wzbogacać glebę w pożyteczne grzyby współżyjące z roślinami. Właściciele ogrodów podzielą się pomysłami: jak z tykwy wyrosłej w ogródku zrobić oryginalną lampę czy karmnik dla ptaków.

Polowanie na ogród - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "Polowanie na ogród" dostępne online na platformie VOD player.pl, oraz na kanale HGTV.

Polowanie na ogród, sezon 9, odcinek 8 Polowanie na ogród, sezon 9, odcinek 7 Polowanie na ogród, sezon 9, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 9, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 9, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 9, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 9, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 9, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 8, odcinek 7 Polowanie na ogród, sezon 8, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 8, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 8, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 8, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 8, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 8, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 9 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 8 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 7 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 7, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 9 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 8 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 7 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 6, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 8 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 7 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 5, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 4, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 3, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 3, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 3, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 3, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 8 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 7 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 6 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 5 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 2, odcinek 1 Polowanie na ogród, sezon 1, odcinek 4 Polowanie na ogród, sezon 1, odcinek 3 Polowanie na ogród, sezon 1, odcinek 2 Polowanie na ogród, sezon 1, odcinek 1