Polowanie na ogród

Masz dość przesuszonej trawy, która jest jedyną rośliną na twoim podwórku? Twój ogródek to składowisko nikomu niepotrzebnych gratów? Tej ekipy nie zniechęci żadne wyzwanie. Daj się zainspirować i upolować!

Polowanie na ogród - opis programu

Czy zdarzyło Ci się kiedyś pójść do sklepu ogrodniczego po kilka cebulek a wrócić z dwoma workami ziemi, nowymi meblami ogrodowymi i naręczem sadzonek? Poznaj ludzi, którzy wyszli tylko na szybkie zakupy, a wrócili do domu z prawdziwą niespodzianką – Dominikiem Strzelcem, profesjonalnym projektantem ogrodów i jego ekipą! Potrzebują zaledwie trzech dni i 10 tys. złotych, aby ogród w katastrofalnym stanie stał się przestrzenią zachęcającą do spędzenia tu czasu.

Polowanie na ogród - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "Polowanie na ogród" dostępne online na platformie VOD player.pl, oraz na kanale HGTV.

Polowanie na ogródsezon 3 odcinek 4 Polowanie na ogródsezon 3 odcinek 3 Polowanie na ogródsezon 3 odcinek 2 Polowanie na ogródsezon 3 odcinek 1 Polowanie na ogródsezon 2 odcinek 8 Polowanie na ogródsezon 2 odcinek 7 Polowanie na ogródsezon 2 odcinek 6 Polowanie na ogródsezon 2 odcinek 5 Polowanie na ogródsezon 2 odcinek 4 Polowanie na ogródsezon 2 odcinek 3 Polowanie na ogródsezon 2 odcinek 2 Polowanie na ogródsezon 2 odcinek 1 Polowanie na ogródsezon 1 odcinek 4 Polowanie na ogródsezon 1 odcinek 3 Polowanie na ogródsezon 1 odcinek 2 Polowanie na ogródsezon 1 odcinek 1