Mieszkanie na miarę

Decyzja o zakupie własnego mieszkania bywa trudna, a co dopiero wybór i jego urządzenie. Na ratunek naszym bohaterom przychodzą: Agnieszka Musiał-Chmielnik i Maciej Mindak.

Mieszkanie na miarę - opis programu

Dla nich rynek nieruchomości i remonty nie mają żadnych tajemnic! W każdym odcinku programu para prowadzących pomoże znaleźć, a następnie urządzić mieszkanie w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu. Po poznaniu ich potrzeb doświadczony agent nieruchomości - Maciej Mindak zaprezentuje im 3 mieszkania, z których bohaterowie odcinka wybiorą to, które najlepiej spełnia ich wymagania. Zaś przy pomocy doświadczonej architektki – Agnieszki Musiał-Chmielnik i jej patentów na praktyczne i pomysłowe rozwiązania urządzą MIESZKANIE NA MIARĘ swoich potrzeb!

Mieszkanie na miarę - gdzie oglądać?

Program obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Mieszkanie na miarę, sezon 4, odcinek 4 Mieszkanie na miarę, sezon 4, odcinek 3 Mieszkanie na miarę, sezon 4, odcinek 2 Mieszkanie na miarę, sezon 4, odcinek 1 Mieszkanie na miarę, sezon 3, odcinek 4 Mieszkanie na miarę, sezon 3, odcinek 3 Mieszkanie na miarę, sezon 3, odcinek 2 Mieszkanie na miarę, sezon 3, odcinek 1 Mieszkanie na miarę, sezon 2, odcinek 4 Mieszkanie na miarę, sezon 2, odcinek 3 Mieszkanie na miarę, sezon 2, odcinek 2 Mieszkanie na miarę, sezon 2, odcinek 1 Mieszkanie na miarę, sezon 1, odcinek 4 Mieszkanie na miarę, sezon 1, odcinek 3 Mieszkanie na miarę, sezon 1, odcinek 2 Mieszkanie na miarę, sezon 1, odcinek 1