Mieszkanie na miarę

sezon 2 odcinek 3

Mieszkanie na miarę 2

Dorota, młoda i pozytywna singielka z Warszawy to kolejna bohaterka „Mieszkania na miarę”. Dorota postanowiła, że najwyższy czas wyprowadzić się od rodziców i zamieszkać „na swoim”.  Dlatego poszukuje niewielkiego mieszkania z oddzielną sypialnią, najlepiej w stanie deweloperskim w nowym budownictwie. Chciałaby, aby jej przyszłe mieszkanie było urządzone w stylu francuskiej kamienicy - czy da się to zrobić w bloku na warszawskim osiedlu? Duet do zadań specjalnych Maciej Mindak i Agnieszka Musiał podejmuje to wyzwanie - Maciek zaprezentuje Dorocie trzy mieszkania, a Agnieszka przedstawi możliwości aranżacyjne. Którą nieruchomość wybierze Dorota? Czy Agnieszce uda się przenieść styl paryskiej kamienicy do jej mieszkania?

Mieszkanie na miarę - opis programu

W każdym odcinku programu para prowadzących pomoże znaleźć i urządzić mieszkanie w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu.Po poznaniu potrzeb i preferencji bohaterów doświadczony agent nieruchomości-Maciej Mindak
zaprezentuje kilka mieszkań, z których bohaterowie odcinka wybiorą to, które spełnia ich potrzeby.Zaś przy pomocy doświadczonej architektki i jej patentów na praktyczne i pomysłowe rozwiązania urządzą MIESZKANIE NA MIARĘ swoich potrzeb!

Mieszkanie na miarę - gdzie oglądać?

Program obejrzysz w serwisie VOD player.pl.