Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach

Nie wiesz co to moment obrotowy, ale boisz się zapytać? To program właśnie dla ciebie! Jako że nie ma nic praktyczniejszego niż dobra teoria, czas na wykład o motoryzacji! Z myślą o wszystkich tych, którzy chcieliby lepiej poznać działanie i budowę samochodu przygotowaliśmy program, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Wszystko w prostej i atrakcyjnej formie, dzięki której każdy laik będzie miał szansę zrozumieć omawiane zagadnienia.

Tomasz Kuchar – jeden z czołowych polskich kierowców rajdowych – tym razem wcieli się w nową rolę i opowie o wszystkich aspektach związanych z techniczną stroną działania samochodu. Każdy odcinek to wyprawa do wnętrza samochodowych podzespołów – od układu hamulcowego, przez zawieszenie po budowę skrzyni biegów.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach, odcinek 84x4 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach, odcinek 7Hamulce Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach, odcinek 6Moc i moment obrotowy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach, odcinek 5Kierownica Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach, odcinek 4Silnik Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach, odcinek 3Skrzynia biegów Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach, odcinek 2Napęd Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach, odcinek 1Zawieszenie