Tu jest pięknie

Dlaczego widzowie kochają program „Tu jest pięknie”? To nie tylko nietuzinkowe miejsca, wspaniała architektura czy oryginalne wystroje wnętrz. To również fantastyczni ludzie, ciekawe historie oraz niezastąpiona Dorota Szelągowska!

Tu jest pięknie - o czym jest program

Prowadząca po raz kolejny przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Gdzie kamera TVN Style zawita tym razem? Wybierzemy się do baśniowego hotelu w sercu Krakowa, nowoczesnej willi z nutką góralskiego folkloru oraz do mazurskiego resortu z dostępem do prywatnego jeziora. Na wielbicieli historii czeka także XIX-wieczny pałac w Wielkopolsce, zamek pamiętający czasy średniowiecza, a także barokowy dwór schowany w gąszczu starych drzew. Dorota Szelągowska ponownie udowodni, że „Tu jest pięknie”!

Jeżdżąc po Polsce, prowadząca Dorota Szelągowska skupi się nie tylko na wyjątkowym wzornictwie: architekturze, meblach czy dodatkach. Zagłębi się też w historię, spróbuje niecodziennych lokalnych dań, a przede wszystkim pozna rzeszę fantastycznych ludzi, którzy podzielą się z nią swoją miłością do piękna.

Dziennikarka odkryje przed widzami tajemnice najpiękniejszych zakątków w Polsce, udowodni, że nie trzeba szukać raju na drugim końcu świata. W programie prowadząca pośród bajkowych krajobrazów z ogromną pasją opowie o luksusowych wnętrzach i szalonych pomysłach architektonicznych.

Tu jest pięknie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 12 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 11 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 10 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 9 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 9 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 9 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 2, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 2, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 2, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 1