Tu jest pięknie

Gdzie jest pięknie? W Polsce! Dorota Szelągowska udowodniła to już nie raz. W siódmej edycji programu będzie designersko, zaskakująco i inspirująco! Ponownie wybierzemy się w podróż po najpiękniejszych miejscach w naszym kraju.

Tu jest pięknie - o czym jest program

Prowadząca po raz kolejny przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Wybierzemy się do pięciogwiazdkowego hotelu w XVI-wiecznej kamienicy z designem prosto z Nowego Jorku, ale również do willi w sercu Krakowa, w której podaje się istnie królewskie śniadania do łóżka! Dorota Szelągowska zawita także do Zakopanego, luksusowego miejsca z ultranowoczesnym wystrojem i autorską strefą SPA. Miłośnicy sztuki i historii z pewnością nie będą się nudzić, w szczególności w jednym z warszawskich hoteli, do którego od wieków przybywają goście z całego świata.

W programie nie zabraknie również sielskich klimatów. Prowadząca odwiedzi między innymi tajemniczy pałac z bajkowymi wieżyczkami ukryty na zachodzie Polski oraz odrestaurowany zamek znajdujący się pod Wrocławiem. Każde z tych miejsc łączy jedno: TU JEST PIĘKNIE!

Tu jest pięknie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Tu jest pięknie, sezon 8, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 8, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 8, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 8, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 8, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 8, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 8, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 8, odcinek 2Odcinek specjalny Tu jest pięknie, sezon 8, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 10 Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 9 Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 7, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 12 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 11 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 10 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 9 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 6, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 9 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 9 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 2, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 2, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 2, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 1