Tu jest pięknie

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”! W programie „Tu jest pięknie” po raz kolejny przemierzymy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu różnych nietuzinkowych miejsc.

Tu jest pięknie - o czym jest program

Przewodnikiem będzie niezastąpiona Dorota Szelągowska, która odkryje przed widzami różne oblicza piękna. Willa rodem z lat 50. z widokiem na Morze Bałtyckie, nowoczesny zamek na wschodzie kraju, dworek w stylu prowansalskim z elementami art déco znajdujący się w otoczeniu lasów, a może hotel z unikalną, przeszkloną strefą SPA w sąsiedztwie Tatr? To tylko niektóre z miejsc, które pokażemy w nowej serii najpiękniejszego programu TVN Style!

Jeżdżąc po Polsce, prowadząca Dorota Szelągowska skupi się nie tylko na wyjątkowym wzornictwie: architekturze, meblach czy dodatkach. Zagłębi się też w historię, spróbuje niecodziennych lokalnych dań, a przede wszystkim pozna rzeszę fantastycznych ludzi, którzy podzielą się z nią swoją miłością do piękna.

Dziennikarka odkryje przed widzami tajemnice najpiękniejszych zakątków w Polsce, udowodni, że nie trzeba szukać raju na drugim końcu świata. W programie prowadząca pośród bajkowych krajobrazów z ogromną pasją opowie o luksusowych wnętrzach i szalonych pomysłach architektonicznych.

Tu jest pięknie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 5, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 9 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 4, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 9 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 3, odcinek 1 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 8 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 7 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 6 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 5 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 4 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 3 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 2 Tu jest pięknie, sezon 1, odcinek 1