Tu jest pięknie

sezon 6 odcinek 4

Tu jest pięknie 6

Właścicielami pensjonatu są Bianka i Wojciech - prawdziwi pasjonaci kulinariów. Od zawsze marzyli o stworzeniu istnie designerskiej szkoły gotowania, która powstałaby w cichym zakątku, z dala od miejskiego zgiełku. Dwa lata temu ich cel został osiągnięty, a w obiekcie odbywają się warsztaty z najlepszymi szefami kuchni z całego świata. Oprócz tego dla uczestników kursu i pozostałych gości stworzono istną oazę spokoju. W pensjonacie mieszczą się butikowe pokoje, które zadziwiają harmonijnym oraz nowoczesnym wystrojem. Sercem domu jest mieszcząca aż 12 stanowisk do gotowania kuchnia, w której skupia się całe życie obiektu.

Dorota Szelągowska tym razem oprócz podróży po zakamarkach obiektu odbędzie także podróż istnie kulinarną i przyrodniczą. Wraz z właścicielami obiektu spróbuje swoich sił w kuchni. Co takiego przyrządzi?

Tu jest pięknie - o czym jest program

Prowadząca po raz kolejny przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Gdzie kamera TVN Style zawita tym razem? Wybierzemy się do baśniowego hotelu w sercu Krakowa, nowoczesnej willi z nutką góralskiego folkloru oraz do mazurskiego resortu z dostępem do prywatnego jeziora. Na wielbicieli historii czeka także XIX-wieczny pałac w Wielkopolsce, zamek pamiętający czasy średniowiecza, a także barokowy dwór schowany w gąszczu starych drzew. Dorota Szelągowska ponownie udowodni, że „Tu jest pięknie”!

Jeżdżąc po Polsce, prowadząca Dorota Szelągowska skupi się nie tylko na wyjątkowym wzornictwie: architekturze, meblach czy dodatkach. Zagłębi się też w historię, spróbuje niecodziennych lokalnych dań, a przede wszystkim pozna rzeszę fantastycznych ludzi, którzy podzielą się z nią swoją miłością do piękna.

Dziennikarka odkryje przed widzami tajemnice najpiękniejszych zakątków w Polsce, udowodni, że nie trzeba szukać raju na drugim końcu świata. W programie prowadząca pośród bajkowych krajobrazów z ogromną pasją opowie o luksusowych wnętrzach i szalonych pomysłach architektonicznych.

Tu jest pięknie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl