Tu jest pięknie

sezon 6 odcinek 9

Tu jest pięknie 6

Usytuowany na wzgórzu, otoczony lessowymi wąwozami i hektarami łąk resort koi nie tylko wspaniałymi widokami, ale również niesamowitym designem. W 9. odcinku 6. sezonu "Tu jest pięknie" Dorota Szelągowska odwiedzi Lubelszczyznę w poszukiwaniu tego, co naturalne i piękne!


Hotel zbudowano w otoczeniu cudownej natury z dala od hałasu samochodów czy betonowych dróg. W tym miejscu człowiek zatapia się w przyrodzie, jej zapachach i dźwiękach, a także oddycha świeżym powietrzem. Właścicielom zależało na tym, aby wydobyć walory tego liczącego 1,5 hektara terenu. Na jego powierzchni zbudowano kilka obiektów: dwa butikowe hotele, chatę nad wąwozem oraz domek w koronach drzew. We wszystkich zastosowano naturalne i rustykalne materiały. Obiekt stworzony został dla rodzin z dziećmi, ale również i dla tych, którzy potrzebują odrobiny samotności.

Wzgórze to idealne miejsce dla miłośników natury oraz dla osób spragnionych kąpieli w sianie.

Tu jest pięknie - o czym jest program

Prowadząca po raz kolejny przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Gdzie kamera TVN Style zawita tym razem? Wybierzemy się do baśniowego hotelu w sercu Krakowa, nowoczesnej willi z nutką góralskiego folkloru oraz do mazurskiego resortu z dostępem do prywatnego jeziora. Na wielbicieli historii czeka także XIX-wieczny pałac w Wielkopolsce, zamek pamiętający czasy średniowiecza, a także barokowy dwór schowany w gąszczu starych drzew. Dorota Szelągowska ponownie udowodni, że „Tu jest pięknie”!

Jeżdżąc po Polsce, prowadząca Dorota Szelągowska skupi się nie tylko na wyjątkowym wzornictwie: architekturze, meblach czy dodatkach. Zagłębi się też w historię, spróbuje niecodziennych lokalnych dań, a przede wszystkim pozna rzeszę fantastycznych ludzi, którzy podzielą się z nią swoją miłością do piękna.

Dziennikarka odkryje przed widzami tajemnice najpiękniejszych zakątków w Polsce, udowodni, że nie trzeba szukać raju na drugim końcu świata. W programie prowadząca pośród bajkowych krajobrazów z ogromną pasją opowie o luksusowych wnętrzach i szalonych pomysłach architektonicznych.

Tu jest pięknie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl