Tu jest pięknie

sezon 7 odcinek 4

Tu jest pięknie 7

W 4. odcinku 7. sezonu programu "Tu jest pięknie" dalszy ciąg podróży Doroty Szelągowskiej do luksusowego hotelu w centrum Warszawy. Prowadząca oprowadzi nas nie tylko po designerskich przestrzeniach hotelowych, ale również odkryje przed nami znajdujące się w nim zapierające dech w piersiach lokale usługowe.

W tym pięciogwiazdkowym warszawskim hotelu goście z pewnością delektują się stylowymi wnętrzami i wszechobecnym luksusem. Prowadząca przedstawi nam niebywałe apartamenty, w których można napawać wzrok widokiem ciekawych rozwiązań oraz poobcować z wybitnymi dziełami sztuki nowoczesnej. Oprócz tego odwiedzi hotelową restaurację i long bar inspirowany jednym z hotelowych barów w Singapurze.

Dla miłośników zakupów Dorota Szelągowska przygotuje coś specjalnego! Kamery podążą za prowadzącą do pasażu handlowego, w którym skrywa się luksusowy butik oferujący produkty różnych kategorii z najwyższej półki. To wszystko w 4. odcinku programu "Tu jest pięknie".

Tu jest pięknie - o czym jest program

Prowadząca po raz kolejny przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Wybierzemy się do pięciogwiazdkowego hotelu w XVI-wiecznej kamienicy z designem prosto z Nowego Jorku, ale również do willi w sercu Krakowa, w której podaje się istnie królewskie śniadania do łóżka! Dorota Szelągowska zawita także do Zakopanego, luksusowego miejsca z ultranowoczesnym wystrojem i autorską strefą SPA. Miłośnicy sztuki i historii z pewnością nie będą się nudzić, w szczególności w jednym z warszawskich hoteli, do którego od wieków przybywają goście z całego świata.

W programie nie zabraknie również sielskich klimatów. Prowadząca odwiedzi między innymi tajemniczy pałac z bajkowymi wieżyczkami ukryty na zachodzie Polski oraz odrestaurowany zamek znajdujący się pod Wrocławiem. Każde z tych miejsc łączy jedno: TU JEST PIĘKNIE!

Tu jest pięknie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl