Tu jest pięknie

sezon 6 odcinek 2

Tu jest pięknie 6

Dorota Szelągowska pośród mazurskich pagórków i lasów dostrzeże kolejną zapierającą dech w piersiach posiadłość. Właściciele tych terenów niemal całą mazurską wioskę przekształcili w jeden luksusowy resort. Jakie oblicza piękna odkryje w nim nasza prowadząca?

Na gości spragnionych odrobiny luksusu czeka hotel pełen udogodnień. Urządzony w nowoczesnym i harmonijnym stylu skrywa rozbudowaną strefę SPA & wellness oraz wykwintną restaurację. Właściciele przygotowali także coś dla tych, którzy wolą bardziej kameralne zacisza. Do dyspozycji gości jest ponad stuletni domek reprezentujący klasyczne mazurskie zabudowania. Oprócz wspaniałych obiektów miejsce to zachwyca przepięknym otoczeniem oraz dostępem do prywatnego jeziora Narie. Złocista plaża, strefa relaksu nad brzegiem jeziora, a nawet wykonany na specjalne zamówienie - dom na wodzie. To wszystko i wiele innych atrakcji osobiście okryje przed nami Dorota Szelągowska.

Tu jest pięknie - o czym jest program

Prowadząca po raz kolejny przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Gdzie kamera TVN Style zawita tym razem? Wybierzemy się do baśniowego hotelu w sercu Krakowa, nowoczesnej willi z nutką góralskiego folkloru oraz do mazurskiego resortu z dostępem do prywatnego jeziora. Na wielbicieli historii czeka także XIX-wieczny pałac w Wielkopolsce, zamek pamiętający czasy średniowiecza, a także barokowy dwór schowany w gąszczu starych drzew. Dorota Szelągowska ponownie udowodni, że „Tu jest pięknie”!

Jeżdżąc po Polsce, prowadząca Dorota Szelągowska skupi się nie tylko na wyjątkowym wzornictwie: architekturze, meblach czy dodatkach. Zagłębi się też w historię, spróbuje niecodziennych lokalnych dań, a przede wszystkim pozna rzeszę fantastycznych ludzi, którzy podzielą się z nią swoją miłością do piękna.

Dziennikarka odkryje przed widzami tajemnice najpiękniejszych zakątków w Polsce, udowodni, że nie trzeba szukać raju na drugim końcu świata. W programie prowadząca pośród bajkowych krajobrazów z ogromną pasją opowie o luksusowych wnętrzach i szalonych pomysłach architektonicznych.

Tu jest pięknie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl