Tu jest pięknie

sezon 5 odcinek 1

Tu jest pięknie 5

Hotel u podnóża Tatr z podhalańskim wystrojem i zapierającymi dech w piersiach 1600 metrami kwadratowymi strefy SPA? W pierwszym odcinku „Tu jest pięknie" Dorota Szelągowska osobiście zasięgnie odrobiny relaksu w Zakopanem.

Słynny zakopiański moloch pamięta jeszcze zamierzchłe czasy PRL-u. Wybudowany w latach 70. niegdyś był najbardziej nowoczesnym i ekskluzywnym hotelem w Polsce. Od kilku lat przechodzi istny renesans, a to wszystko za sprawą nowych właścicieli, którzy postanowili zażegnać ducha PRL-u i nadać mu nowe życie. Dziś to trzygwiazdkowy obiekt z luksusowymi wnętrzami, wypełnionymi folklorystycznymi elementami oraz z nowoczesną strefą SPA & Wellness.

Dorota Szelągowska z niezwykłą starannością opowie o tym góralskim zaciszu położonym u stóp Tatr. Spróbuje nietuzinkowych dań serwowanych w hotelowej restauracji, a także osobiście przetestuje nowoczesną strefę relaksu z widokiem na Giewont.

Tu jest pięknie - o czym jest program

Przewodnikiem będzie niezastąpiona Dorota Szelągowska, która odkryje przed widzami różne oblicza piękna. Willa rodem z lat 50. z widokiem na Morze Bałtyckie, nowoczesny zamek na wschodzie kraju, dworek w stylu prowansalskim z elementami art déco znajdujący się w otoczeniu lasów, a może hotel z unikalną, przeszkloną strefą SPA w sąsiedztwie Tatr? To tylko niektóre z miejsc, które pokażemy w nowej serii najpiękniejszego programu TVN Style!

Jeżdżąc po Polsce, prowadząca Dorota Szelągowska skupi się nie tylko na wyjątkowym wzornictwie: architekturze, meblach czy dodatkach. Zagłębi się też w historię, spróbuje niecodziennych lokalnych dań, a przede wszystkim pozna rzeszę fantastycznych ludzi, którzy podzielą się z nią swoją miłością do piękna.

Dziennikarka odkryje przed widzami tajemnice najpiękniejszych zakątków w Polsce, udowodni, że nie trzeba szukać raju na drugim końcu świata. W programie prowadząca pośród bajkowych krajobrazów z ogromną pasją opowie o luksusowych wnętrzach i szalonych pomysłach architektonicznych.

Tu jest pięknie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl