Tu jest pięknie

sezon 7 odcinek 1

Tu jest pięknie 7

W pierwszym odcinku siódmego sezonu "Tu jest pięknie" Dorota Szelągowska wyruszy w podróż na południe Polski do istnej perełki architektonicznej i wnętrzarskiej. W Zakopanem odkryje luksusowe przestrzenie z zapierającym dech w piersiach widokiem na Giewont i Gubałówkę. Co odkryje przed nami w tym nietuzinkowym obiekcie?

Pięciogwiazdkowy hotel usytuowany jest w centrum miasta w sąsiedztwie słynnych Krupówek. Fantastyczna lokalizacja to nie jedyny plus tego obiektu. Na gości czeka oszałamiający widok na panoramę Tatr. Z okien i tarasów na najwyższym piętrze podziwiać można cudowny górski krajobraz. Wnętrza to połączenie nowoczesności z elementami lokalnego folkloru. W hotelu znajdziemy mnóstwo naturalnych materiałów tj. kamień, skóry czy drewno. Przełamaniem dość surowego designu są bardzo nowoczesne elementy wykonane na specjalne zamówienie - czerwone fotele w kształcie dłoni. Oprócz ciekawego designu hotel pochwalić się może również restauracją, która słynie z serwowania królewskich śniadań.

Tu jest pięknie - o czym jest program

Prowadząca po raz kolejny przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Wybierzemy się do pięciogwiazdkowego hotelu w XVI-wiecznej kamienicy z designem prosto z Nowego Jorku, ale również do willi w sercu Krakowa, w której podaje się istnie królewskie śniadania do łóżka! Dorota Szelągowska zawita także do Zakopanego, luksusowego miejsca z ultranowoczesnym wystrojem i autorską strefą SPA. Miłośnicy sztuki i historii z pewnością nie będą się nudzić, w szczególności w jednym z warszawskich hoteli, do którego od wieków przybywają goście z całego świata.

W programie nie zabraknie również sielskich klimatów. Prowadząca odwiedzi między innymi tajemniczy pałac z bajkowymi wieżyczkami ukryty na zachodzie Polski oraz odrestaurowany zamek znajdujący się pod Wrocławiem. Każde z tych miejsc łączy jedno: TU JEST PIĘKNIE!

Tu jest pięknie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl