Tu jest pięknie

sezon 8 odcinek 1

Tu jest pięknie 8

Znajdujący się w malowniczej górskiej scenerii, wśród lasów Pienińskiego Parku Krajobrazowego hotel to miejsce idealne dla poszukiwaczy kontaktu z dziką naturą. Brak w tej okolicy zasięgu, brak też sąsiadów, a wokół tylko dzika przyroda. Właścicielom zależało na tym, aby ich goście totalnie zatracili się w tej oazie spokoju. Czy się udało? Dorota Szelągowska osobiście zabierze nas na południe Polski do miejscowości Łapsze Niżne.

W tym miejscu tradycja i nowoczesność miesza się w doskonałych proporcjach. Zbudowany w nawiązaniu do tradycyjnego ludowego stylu ze świerkowych pni hotel zachwyca designerskimi wnętrzami. W pomieszczeniach wykorzystano mnóstwo naturalnych materiałów: surowe drewno, szkło, kamienie górskie oraz len. Minimalizm wzbogacono o sztukę autorstwa współwłaściciela obiektu – włoskiego artystę Alessandro de Stefano. Na goście czekają także inne atrakcje. Strefa SPA z rozbudowaną ofertą odnowy biologicznej i basenem z dnem wyłożonym górskimi kamieniami, a także restauracja bazująca na lokalnych produktach.

Miejsce idealne dla tych, którzy marzą o osiągnięciu równowagi ciała i duszy.

Tu jest pięknie - o czym jest program

Prowadząca po raz kolejny przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Wybierzemy się do pięciogwiazdkowego hotelu w XVI-wiecznej kamienicy z designem prosto z Nowego Jorku, ale również do willi w sercu Krakowa, w której podaje się istnie królewskie śniadania do łóżka! Dorota Szelągowska zawita także do Zakopanego, luksusowego miejsca z ultranowoczesnym wystrojem i autorską strefą SPA. Miłośnicy sztuki i historii z pewnością nie będą się nudzić, w szczególności w jednym z warszawskich hoteli, do którego od wieków przybywają goście z całego świata.

W programie nie zabraknie również sielskich klimatów. Prowadząca odwiedzi między innymi tajemniczy pałac z bajkowymi wieżyczkami ukryty na zachodzie Polski oraz odrestaurowany zamek znajdujący się pod Wrocławiem. Każde z tych miejsc łączy jedno: TU JEST PIĘKNIE!

Tu jest pięknie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl