Sprzątaczki

Sprzątaczka znajduje się na liście dziesięciu najbardziej wstydliwych zawodów. Czyści nieswoje brudy i ogarnia cudzy bałagan. Często jest kojarzona ze służącą i traktowana jak pracownik niższej kategorii. Jednocześnie jest bardzo pożądana i wiele osób decyduje się na wykonywanie tego ciężkiego zawodu. Część z nich jest krystalicznie czysta i z oddaniem wykonuje swoją pracę. Co z tymi, które zamiast sprzątania są pochłonięte zupełnie innymi zadaniami?

Ukryte kamery pokażą co robią sprzątaczki w domach swoich pracodawców podczas ich nieobecności. Zdarza się, że porządkują i czyszczą, ale niestety częściej oglądają seriale, zapraszają swoich kochanków lub znajomych, przymierzają ubrania z szafy pani domu albo robią przegląd jej kosmetyków. Trafiają się także pomoce domowe rodem ze światka przestępczego. Jedna z nich próbowała wynająć studentom mieszkanie swoich pracodawców. Nie miała problemu z wzięciem za to sporej zaliczki. Wśród nagranych osób pojawiła się także pani lekkich obyczajów, która korzystając z komputera właścicieli rozbierała się dla swojego klienta po drugiej stronie ekranu. Na szczęście jest nadzieja. Wśród niekompetentnych sprzątaczek znajdą się również takie, które wykonują swój zawód rzetelnie i z oddaniem sprzątają cały ten bałagan.

Sprzątaczkisezon 2 odcinek 12 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 11 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 10 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 9 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 8 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 7 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 6 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 5 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 4 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 3 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 2 Sprzątaczkisezon 2 odcinek 1 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 12 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 11 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 10 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 9 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 8 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 7 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 6 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 5 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 4 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 3 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 2 Sprzątaczkisezon 1 odcinek 1