Patent na kasę

„Patent na kasę" - to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wszyscy lubimy pieniądze, ale nie zawsze wiemy, jak je zaoszczędzić i utrzymać w portfelu. Jak wynika z badań 15 mln Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają sposoby na zmniejszenie kosztów życia.

Patent na kasę - O programie

Bohaterowie nowego programu TTV „Patent na kasę” są sprytni, zaradni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska.

Jak wiadomo, najlepszym sposobem na zarobienie pieniędzy jest ich niewydawanie. Dlatego pokażemy najsprytniejsze, najbardziej szalone i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce w restauracji nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej, a nawet jak tam zarobić parę złotych! Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza.

Gdzie obejrzę?

Wszystkie odcinki programu rozrywkowego „Patent na kasę” oglądaj online na VOD player.pl

Patent na kasę, odcinek 26 Patent na kasę, odcinek 25 Patent na kasę, odcinek 24 Patent na kasę, odcinek 23 Patent na kasę, odcinek 22 Patent na kasę, odcinek 21 Patent na kasę, odcinek 20 Patent na kasę, odcinek 19 Patent na kasę, odcinek 18 Patent na kasę, odcinek 17 Patent na kasę, odcinek 16 Patent na kasę, odcinek 15 Patent na kasę, odcinek 14 Patent na kasę, odcinek 13 Patent na kasę, odcinek 12 Patent na kasę, odcinek 11 Patent na kasę, odcinek 10 Patent na kasę, odcinek 9 Patent na kasę, odcinek 8 Patent na kasę, odcinek 7 Patent na kasę, odcinek 6 Patent na kasę, odcinek 5 Patent na kasę, odcinek 4 Patent na kasę, odcinek 3 Patent na kasę, odcinek 2 Patent na kasę, odcinek 1