Młodość na zamówienie

W dzisiejszych czasach wiele kobiet czuje się dobrze ze swoimi zmarszczkami i zmianami w wyglądzie, które powoduje mijający czas. Są też takie, które chcą wyglądać atrakcyjnie i młodo w każdym wieku. Lekarz Maciej Panek wie jak im pomóc. To właśnie pod jego okiem bohaterki nowego programu „Młodość na zamówienie” przejdą spektakularne metamorfozy i zawalczą o swój młody wygląd.

Młodość na zamówienie - opis programu

Wszystkie kobiety są piękne i kropka! Są jednak takie, które za wszelką cenę chcą poczuć się młodziej i zmienić coś w swoim wyglądzie. Maciej Panek wie jak z pomocą medycyny estetycznej wydobyć z nich piękno i sprawić, żeby znów poczuły się atrakcyjne i pewne siebie.W nowym programie TVN Style Maciej Panek podróżuje po całej Polsce i odwiedza kobiety, których bliscy zgłosili je do metamorfozy.O ile lat każda z nich odmłodnieje dzięki zabiegom wykonywanym przez niepowtarzalnego Macieja Panka? Czy bohaterki programu będą zadowolone z efektów jego pracy?

Młodość na zamówienie - gdzie obejrzeć?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Młodość na zamówienie, sezon 2, odcinek 8 Młodość na zamówienie, sezon 2, odcinek 7 Młodość na zamówienie, sezon 2, odcinek 6 Młodość na zamówienie, sezon 2, odcinek 5 Młodość na zamówienie, sezon 2, odcinek 4 Młodość na zamówienie, sezon 2, odcinek 3 Młodość na zamówienie, sezon 2, odcinek 2 Młodość na zamówienie, sezon 2, odcinek 1 Młodość na zamówienie, sezon 1, odcinek 7 Młodość na zamówienie, sezon 1, odcinek 6 Młodość na zamówienie, sezon 1, odcinek 5 Młodość na zamówienie, sezon 1, odcinek 4 Młodość na zamówienie, sezon 1, odcinek 3 Młodość na zamówienie, sezon 1, odcinek 2 Młodość na zamówienie, sezon 1, odcinek 1