Poczta z raju

Co dzieje się po odejściu uczestnika z Hotelu Paradise? Dowiesz się oglądając program "Poczta z raju", tylko w player.pl.

Poczta z raju - opis programu

Sentymentalne podróże do rajskiej przeszłości mieszkańców, opuszczających Hotel Paradise. Każdy uczestnik, żegnający się z programem, otrzyma kopertę z ważnymi słowami od mieszkańców, którzy mieli wpływ na jego pobyt w Hotelu Paradise.  Następnego dnia, gdy opadną emocje, zostaje zaproszony na rozmowę z Klaudią El Dursi. Poznamy wtedy zawartość koperty. A będą w niej osobiste przesłania, napisane przez przyjaciół lub rywali z programu. Dowiemy się także, które wydarzenia z pobytu w Hotelu Paradise, na długo zapadną uczestnikom w pamięci i będą wzbudzać w nich niegasnące emocje jeszcze długo po opuszczeniu raju.

Poczta z raju - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz na platformie VOD Player.pl.

Poczta z raju, sezon 3, odcinek 12 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 11 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 10 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 9 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 8 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 7 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 6 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 5 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 4 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 3 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 2 Poczta z raju, sezon 3, odcinek 1 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 12 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 11 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 10 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 9 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 8 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 7 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 6 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 5 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 4 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 3 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 2 Poczta z raju, sezon 2, odcinek 1 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 12 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 11 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 10 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 9 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 8 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 7 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 6 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 5 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 4 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 3 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 2 Poczta z raju, sezon 1, odcinek 1