Ostatnia szansa

„Ostatnia szansa” to program TTV, który prowadzi znana stylistka Malwina Wędzikowska, a jego tematyka jest skoncentrowana na modowych metamorfozach… mężczyzn!

Misja Malwiny to uzdrowienie stylu Polaków, dodania mu charakteru i koloru. W tym celu prowadząca wraz ze swoją ekipą odwiedzi wiele polskich miast i przemierzy ulice w poszukiwaniu panów, którzy oddadzą się w ręce stylistki.  Zadanie, przed którym stanie prowadząca nie będzie łatwe. Jedno jest pewne, Malwinę czeka wiele wyzwań ale również pozna wyjątkowych ludzi, którym pomoże otworzyć się na modowy świat, zmieniając nie tylko ich wizerunek, ale również dodając panom pewności siebie. Jakie niespodzianki będą na nią czekały oraz jak finalnie będą wyglądać uczestnicy programu? Czy wszyscy bohaterowie wykorzystają swoją ,,Ostatnią Szansę’’?

Kim jest Malwina Wędzikowska?

Znana stylistka i projektantka modowa oraz siostra Anny Wendzikowskiej. Znana z udziału w programie "Druga twarz", gdzie jako ekspertka od wizerunku razem z Karoliną Gilon, Marcinem Tyszką i Łukaszem Urbańskim, pomagała uczestnikom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem znaleźć złoty środek, między akceptacją otoczenia i własnymi potrzebami.

Teraz wchodzi w rolę prowadzącej własny program, w którym jako pierwsza w Polsce podejmuje się odmienić wizerunek polskich mężczyzn. Jak jej pójdzie? Męska modowa rewolucja według Malwiny Wędzikowskiej!

Gdzie obejrzeć program?

Program emitowany na antenie stacji TTV. Wszystkie odcinki dostępne online na player.pl

Ostatnia szansa, odcinek 6 Ostatnia szansa, odcinek 5 Ostatnia szansa, odcinek 4 Ostatnia szansa, odcinek 3 Ostatnia szansa, odcinek 2 Ostatnia szansa, odcinek 1