DJ Matys - Koncert z okazji Festiwalu Cyfryzacji

DJ Matys koncert Festiwal Cyfryzacji

Zapraszamy do odsłuchania koncertu Dj Matys jaki miał miejsce z okazji Festiwalu Cyfryzacji 2020 w dniu 4.10.2020 o godzinie 21.00.

Festiwal cyfryzacji - co to jest?

To czas, kiedy każdy może wejść do cyfrowego świata, poznać z bliska najbardziej innowacyjne miejsca w kraju i zobaczyć, gdzie rodzą się technologie. Epidemia koronawirusa oraz towarzysząca jej izolacja sprawiły, że znaczna część Polaków, przedsiębiorstw, a także instytucji publicznych stanęło przed koniecznością przeniesienia swojej działalności do internetu. Wykorzystywanie szans, jakie daje cyfryzacja może pomóc w walce z wirusem oraz pobudzić rozwój gospodarczy. Epidemia na zawsze zmieni świat, jaki znamy. Nowa cyfrowa rzeczywistość na dobre zagościła w naszej codzienności. Dlatego tak ważne jest zrozumienie innowacji i czerpanie z możliwości oferowanych przez nowe technologie w naszym życiu.

DJ Matys - kim jest?

To znana postać na scenie klubowej od ponad 20 lat, występował w klubach całej Europy oraz na największych festiwalach muzyki elektronicznej takich jak np. Sunrise Festival, ma na swoim koncie również wiele własnych produkcji. Od momentu wprowadzenia lockdown'u i braku możliwości występów w klubach z powodzeniem wykorzystuje narzędzia jakie oferuje cyfrowy świat.

W własnym luźnym stylu, łamiąc wszelkie schematy, prowadzi cotygodniowy livestream z własnego mieszkania miksując muzykę elektroniczną równocześnie będąc w ścisłej interakcji ze swoją liczną widownią na kilku platformach mediów społecznościowych jednocześnie i co ciekawe robi to sam!

Więcej na stronie festiwalcyfryzacji.pl

DJ Matys - Koncert z okazji Festiwalu Cyfryzacji - gdzie obejrzeć?

Koncert dostępny jest online na platformie VOD player.pl