Made in Poland

„Made in Poland” to nowy reality show, w którym barwna para bohaterów z „Królowych Życia” – Gabriel Seweryn i Rafał Grabias – wraz z ekipą przyjaciół, spróbuje udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych! Wyruszą w Polskę do niewielkich miasteczek i wsi, by podzielić się swoim entuzjazmem z osobami, które się do nich zgłosiły. Na swojej drodze spotkają m.in. grupę strażaków – twardych facetów, którym w pędzie codziennego życia umknęła wiedza jak wyznawać miłość swoim dziewczynom, czy koło gospodyń wiejskich, które potrzebuje inspiracji modowych profesjonalistów. Prowadzący pomogą też swoim bohaterom wymyślić i zorganizować niespodzianki. Raz będzie to wzruszający i zabawny występ, innym razem wielka feta dla ważnej dla całego miasta osoby. „Made in Poland” to program, który nie raz zaskoczy naszych bohaterów, ale bohaterowie również zaskoczą prowadzących.

Made in Poland - Kim są prowadzący?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias to gwiazdy nowego programu rozrywkowego. Vesacze z Głogowa, takim mianem określa się Gabriela Seweryna, który prowadzi swoją pracownię, projektując i szyjąc futra. U jego boku towarzyszy mu w doli i niedoli wieloletni partner życiowy Rafał Grabias.

Swój romans z telewizją rozpoczęli kilka lat temu, gdy na ekranach pojawił się program rozrywkowy "Królowe życie". Kultowy format już od sześciu sezonów zdobywa kolejne rzecze fanów i cieszy się coraz większą popularnością.

Made in Poland - Gdzie obejrzysz?

Program rozrywkowy z Rafałem i Gabrielem oglądaj na antenie TTV, a także online na VOD player.pl Premiera w każdą środę o 20:35. Polecamy także program "Królowe życia".

Made in Poland, sezon 1, odcinek 2 Made in Poland, sezon 1, odcinek 1