Made in Poland

odcinek 1

Made in Poland

Do Chełma, polskiego zagłębia fryzjerskiego, zawitają Gabriel Seweryn i Rafał Grabias. Co tam będą robić bohaterowie znani z popularnego programu "Królowe życia"? Zostali poproszeni o pomoc przez Annę Omańską, właścicielkę jednego salonu fryzjerskiego, która marzy o wywołaniu kolorowego fermentu w Chełmie i wypromowaniu swojego biznesu. Jest fanką Rafała i Gabriela dlatego z ich wsparciem, liczy, że uda się jej przekonać mieszkańców, by częściej dawali się ponieść fantazji.  Do jakich radykalnych działań przekona swoich idoli? Czy akcja: „Gdy chcesz życie mieć radosne - odmień sobie look na wiosnę” odbije się szerokim echem? Przekonajcie się!

Made in Poland - O programie

„Made in Poland” to nowy reality show, w którym barwna para bohaterów z „Królowych Życia” – Gabriel Seweryn i Rafał Grabias – wraz z ekipą przyjaciół, spróbuje udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych! Wyruszą w Polskę do niewielkich miasteczek i wsi, by podzielić się swoim entuzjazmem z osobami, które się do nich zgłosiły. Na swojej drodze spotkają m.in. grupę strażaków – twardych facetów, którym w pędzie codziennego życia umknęła wiedza jak wyznawać miłość swoim dziewczynom, czy koło gospodyń wiejskich, które potrzebuje inspiracji modowych profesjonalistów. Prowadzący pomogą też swoim bohaterom wymyślić i zorganizować niespodzianki. Raz będzie to wzruszający i zabawny występ, innym razem wielka feta dla ważnej dla całego miasta osoby. „Made in Poland” to program, który nie raz zaskoczy naszych bohaterów, ale bohaterowie również zaskoczą prowadzących.

Made in Poland - Gdzie obejrzysz?

Program rozrywkowy z Rafałem i Gabrielem oglądaj na antenie TTV, a także online na VOD player.pl Premiera w każdą środę o 20:35. Polecamy także program "Królowe życia".