Miłość od kuchni

Jak rodzi się uczucie między dwiema dotąd obcymi sobie osobami? Dowiecie się tego z "Miłości do kuchni"!

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Nic o sobie nie wiedzą, jednak czeka ich wspólna randka. Jeden uczestnik i trzy osoby, które mają szansę skraść mu serce. Jednak zanim dojdzie do pierwszej randki, może zobaczyć pod nieobecność właścicieli ich mieszkania - na podstawie ich wyglądu może ocenić, jaka jest osoba, która tam mieszka i czy warto się z nią umówić. Wybierającym czasem udaje się trafnie określić charakter i zawód lokatora, jednak nie zawsze! Pomyłki często są źródłem zabawnych sytuacji.

Po obejrzeniu mieszkań uczestnik wybierze dwie z trzech osób, z którymi się spotka. Te natomiast przygotują dla niego kolację. Z kim uczestnik zdecyduje się spotkać drugi raz? Zabawne rozmowy, gorące flirty i prawdziwe zauroczenia. Po intrygujących randkach, uczestnik zadecyduje, którą osobę wybiera i uda się z nią na emocjonującą randkę - niespodziankę!

"Miłość od kuchni" to pełen pozytywnych wibracji program randkowy. Lekki, wprawiający w dobry nastrój cykl dostarczy widzom całej gamy miłych emocji. W tym programie się zakochasz!

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.

Miłość od kuchni, sezon 2, odcinek 8 Miłość od kuchni, sezon 2, odcinek 7 Miłość od kuchni, sezon 2, odcinek 6 Miłość od kuchni, sezon 2, odcinek 5 Miłość od kuchni, sezon 2, odcinek 4 Miłość od kuchni, sezon 2, odcinek 3 Miłość od kuchni, sezon 2, odcinek 2 Miłość od kuchni, sezon 2, odcinek 1 Miłość od kuchni, sezon 1, odcinek 10 Miłość od kuchni, sezon 1, odcinek 9 Miłość od kuchni, sezon 1, odcinek 8 Miłość od kuchni, sezon 1, odcinek 7 Miłość od kuchni, sezon 1, odcinek 6 Miłość od kuchni, sezon 1, odcinek 5 Miłość od kuchni, sezon 1, odcinek 4 Miłość od kuchni, sezon 1, odcinek 3 Miłość od kuchni, sezon 1, odcinek 2 Miłość od kuchni, sezon 1, odcinek 1