Miłość od kuchni

sezon 1 odcinek 2

Miłość od kuchni

Patryk to człowiek z pasją do gotowania. Jako szef kuchni podróżuje po całej Polsce i Europie, ale pochodzi z Warszawy. Do nas przyjechał z Londynu, gdzie otwierał restaurację Magdy Gessler. Jak sam mówi, ma już dość życia na walizkach i chciałby się w końcu ustatkować. W Warszawie ma mieszkanie, które od dawna stoi puste. Marzy o tym, żeby znaleźć dziewczynę, która pomoże mu je urządzić.

Patryk odwiedzi i oceni trzy mieszkania, trzech pięknych dziewczyn – wybierze z nich dwa i wróci do nich na kolację, aby bliżej poznać właścicielki. A kim są piękne panie?

Patrycja to typowa „cicha woda", na co dzień pracownik biura, a po godzinach prawdziwa orkiestra – gra na fortepianie, flecie i uczy się grać na skrzypcach. Muzyka jest z nią od dziecka, a fortepian zajmuje kluczowe miejsce w jej sypialni. Czy romantyczne wnętrze jej mieszkania trafi do serca Patryka?

Izabela to kobieta petarda, której życiem rządzą kolory. Jako fryzjerka z powołania większość czasu spędza w swoim salonie fryzjerskim, czyniąc z farbowania i układania włosów sztukę. Po godzinach jeździ na longboardzie, zbiera jednorożce i... zajada się niezdrowym jedzeniem. Co powie Patryk, jak zajrzy do jej lodówki?

Angelika to młoda i piękna bizneswoman. Na co dzień pracuje w branży ubezpieczeń, ale niech was nie zwiedzie jej spokój - ta dziewczyna potrafi dokopać! W wolnych chwilach trenuje boks i jeździ na motocyklu. Czy Patryka nie odstraszą rękawice bokserskie i kurtka motocyklowa, które znajdzie w jej mieszkaniu?

Patryk zje kolację z dwiema zupełnie różnymi dziewczynami. Która zawróci mu w głowie?
I którą zabierze na finałową randkę – niespodziankę?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Miłość od kuchni to program randkowy, w którym popularne zdanie – „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś" nabiera wyjątkowego znaczenia.

Bohaterowie na podstawie wyglądu mieszkania będą wybierać kandydatów, z którymi zechcą zjeść kolację. W programie widzowie będą mogli podejrzeć, jak mieszkają inni, co jedzą, ale przede wszystkim będą świadkami rodzącej się relacji.

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.