Miłość od kuchni

sezon 1 odcinek 9

Miłość od kuchni

Kuba – to lubiący dbać o siebie mężczyzna, pracujący w branży telewizyjnej, o romantycznej, artystycznej duszy, poszukujący miłości, szczerości, spontaniczności oraz... idealnej kandydatki, do stworzenia rodziny. W tym odcinku do tego miana pretendować będą trzy piękne kobiety: Iza – medyczna artystka, Monia - kabareciara z duszą romantyczki oraz Marta – zadziorna i pewna siebie fanka motocykli. Kuba na podstawie wyglądu ich mieszkań będzie starał się ocenić kandydatki. Czy uda mu się wyciągnąć właściwe wnioski?

Iza to młoda, ale niezwykle wrażliwa kobieta, kochająca sztukę i zwierzęta. Na co dzień studiuje ratownictwo, a wolny czas dzieli pomiędzy dwie pasje – rysunek oraz jazdę konną. Czy mieszkanie Izy odzwierciedla jej delikatne wnętrze?

Monia – szalona romantyczka, aktywnie udzielająca się w grupie kabaretowej. Czy jednak jej poczucie humoru przypadnie do gustu naszemu bohaterowi?

Marta – mieszkanka warszawskiej Pragi, w czasie wolnym w pełni oddająca się swojej pasji, jaką jest pisanie książek oraz wierszy. Jednak nie dajcie się zwieźć pozorom – Marta to twardo stąpająca po ziemi, niezwykle pewna siebie i zaradna kobieta. Czy jednak mieszkanie w pełni oddaje jej temperament?

Kuba uda się na kolację z dwiema kobietami. Czy którejś z nich uda się zawrócić mu w głowie?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Miłość od kuchni to program randkowy, w którym popularne zdanie – „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś" nabiera wyjątkowego znaczenia.

Bohaterowie na podstawie wyglądu mieszkania będą wybierać kandydatów, z którymi zechcą zjeść kolację. W programie widzowie będą mogli podejrzeć, jak mieszkają inni, co jedzą, ale przede wszystkim będą świadkami rodzącej się relacji.

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.