Miłość od kuchni

sezon 2 odcinek 5

Miłość od kuchni 2

W tym odcinku to kobiety będą zabiegały o względy naszego bohatera. Miłości szuka Marcin, 37-letni DJ. W domu jest raczej gościem, dużo wyjeżdża, grając w klubach w całej Polsce. Jak sam przyznaje, dość często zdarza się, że kobiety podrywają go w trakcie imprez. Niestety zazwyczaj odbiegają od jego bardzo sprecyzowanych wymagań. Marcin poszukuje szczupłej blondynki o wadze maksymalnie 55 kg i wzroście 175 cm. Jego wybranka musi dbać o linię i być zadbana, niepomalowane paznokcie nie wchodzą w grę! Czy któraś z kandydatek sprosta tak szczegółowym wymaganiom?

Zanim się o tym przekonamy, Marcin odwiedzi i oceni trzy mieszkania, zamieszkałe przez trzy specjalnie wybrane dla niego kandydatki. Wybierze dwa, których właścicielki zdecyduje się poznać na przygotowanych przez nie kolacjach. Panie zabiorą Marcina w kulinarną podróż przez nieznane mu dotąd smaki. Czy któraś z nich trafi przez żołądek do serca?

Marta jest atrakcyjną i zadbaną kobietą, która kocha modę. Wysokie szpilki to jej codzienny must have. Nigdy nie była na siłowni za to przyznaje, że ma ogromną słabość do słodyczy. Czy Marcin dostrzeże w jej mieszkaniu coś, co go zaintryguje?

Basia na co dzień pracuje w korporacji, za to po wyjściu z biura daje upust swoim artystycznym emocjom. Od kilkunastu lat tańczy flamenco. Dodatkowo w każdej wolnej chwili siada przed sztalugą i maluje obrazy. Czy Marcin doceni jej artystyczne zacięcie?

Iwona to prawdziwa bizneswoman – jest właścicielką przedszkola i żłobka. Kocha konie i każdą wolną chwilę spędza w rodzinnej stajni. Przyznaje, że to one dają jej siłę i energię do działania. Jest bardzo wrażliwa i uduchowiona a wiara zajmuje ważne miejsce w jej życiu. Czy Marcin podziela jej pasje?

Jedno jest pewne – Marcin spotka się na kolacjach z zupełnie różnymi kobietami. Czy któraś z nich okaże się być jego ideałem?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Nic o sobie nie wiedzą, jednak czeka ich wspólna randka. Jeden uczestnik i trzy osoby, które mają szansę skraść mu serce. Jednak zanim dojdzie do pierwszej randki, może zobaczyć pod nieobecność właścicieli ich mieszkania - na podstawie ich wyglądu może ocenić, jaka jest osoba, która tam mieszka i czy warto się z nią umówić. Wybierającym czasem udaje się trafnie określić charakter i zawód lokatora, jednak nie zawsze! Pomyłki często są źródłem zabawnych sytuacji.

Po obejrzeniu mieszkań uczestnik wybierze dwie z trzech osób, z którymi się spotka. Te natomiast przygotują dla niego kolację. Z kim uczestnik zdecyduje się spotkać drugi raz? Zabawne rozmowy, gorące flirty i prawdziwe zauroczenia. Po intrygujących randkach, uczestnik zadecyduje, którą osobę wybiera i uda się z nią na emocjonującą randkę - niespodziankę!

"Miłość od kuchni" to pełen pozytywnych wibracji program randkowy. Lekki, wprawiający w dobry nastrój cykl dostarczy widzom całej gamy miłych emocji. W tym programie się zakochasz!

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.