Miłość od kuchni

sezon 1 odcinek 10

Miłość od kuchni

Kris - artysta z krwi i kości - od wielu lat zajmuje się malarstwem, które jest dla niego całym jego życiem. Jak sam mówi nie szuka miłości, on ją znajduje. A może to właśnie w tym programie uda mu się ją znaleźć...?

Najpierw jednak Kris odwiedzi i oceni trzy mieszkania– wybierze z nich dwa i wróci do nich na kolację, aby bliżej poznać ich właścicielki.

Jako pierwsze odwiedzi mieszkanie Katarzyny – zwariowanej romantyczki, która uwielbia pomagać zarówno ludziom, jak i zwierzętom. Mieszkanie dzieli z trzema rezydentami – kotami. Czy Krisowi spodobają się tacy lokatorzy?

Kolejną kandydatką jest Renata – kobieta przedsiębiorcza, pomysłowa i kreatywna, a przy tym bardzo lubiąca elegancję. Gustuje w wysokich, przystojnych mężczyznach, jakim bez wątpienia jest nasz bohater. Czy jej mieszkanie zaskoczy czymś Krisa?

Agnieszka – trzecia kandydatka, na co dzień pracuje w sklepie. Czas wolny spędza na spacerach z swoim ukochanym pieskiem lub w saunie. Czy oglądając jej mieszkanie nasz bohater wyciągnie słuszne wnioski?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Miłość od kuchni to program randkowy, w którym popularne zdanie – „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś" nabiera wyjątkowego znaczenia.

Bohaterowie na podstawie wyglądu mieszkania będą wybierać kandydatów, z którymi zechcą zjeść kolację. W programie widzowie będą mogli podejrzeć, jak mieszkają inni, co jedzą, ale przede wszystkim będą świadkami rodzącej się relacji.

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.