Miłość od kuchni

sezon 1 odcinek 4

Miłość od kuchni

Ola jest kobietą żywiołową, pełną temperamentu. Jest pół Polką, pół Iranką dzięki czemu biegle włada językiem perskim. Podróżowanie ma we krwi i na co dzień właśnie tym się zajmuje. Umożliwia jej to fakt, że dziewczyna jest stewardessą, o czym marzyła od dziecka. Kocha poznawać nowe kultury, tańczyć i jeść! Do jej ulubionych należą szczególnie potrawy polskie i irańskie. W przyszłości chciałaby otworzyć swoj własny biznes związany z organizacją wesel.

Ola obejrzy trzy mieszkania, na podstawie których oceni wszystkich kandydatów. Do dwóch z nich wróci na kolację – kto okaże się tym szczęściarzem?

Przemek to uroczy i szarmancki facet, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Na co dzień stomatolog, po godzinach zdeklarowany fan motoryzacji – wyścigi motocyklowe i samochodowe, to jego konik. Jest też fanem pływania – nie ma dnia bez kilku basenów. Swojej dziewczynie uchyliłby nieba, ale czy to trochę nie za dużo? Co powie Ola po oględzinach jego kawalerskiego, olbrzymiego mieszkania?

Marcin zgrywa twardego, ale w głębi duszy to romantyczny facet. Bardzo kocha zwierzęta i nie wyobraża sobie bez nich życia. Ma swojego ukochanego pupilka Leosia. Uwielbia piłkę nożną i szybkie auta. Jego kobieta powinna być tak samo urokliwa i przystojna, jak on. Czy mieszkania Marcina odzwierciedla jego wnętrze?

Krzysiek to chłopak z wieloma pasjami – jeździ na snowboardzie, pływa na kite, gra na gitarze w zespole, jeździ na deskorolce, często podróżuje. W między czasie daje też korepetycje z matematyki i fizyki. Zdolny i mądry, człowiek orkiestra. Jak sam mówi, nigdy nie ugotował drugi raz tego samego dania – czyżby dlatego, że nigdy mu nie wyszło? Zobaczymy, czy jego mieszkanie odzwierciedla jego pasje.

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Miłość od kuchni to program randkowy, w którym popularne zdanie – „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś" nabiera wyjątkowego znaczenia.

Bohaterowie na podstawie wyglądu mieszkania będą wybierać kandydatów, z którymi zechcą zjeść kolację. W programie widzowie będą mogli podejrzeć, jak mieszkają inni, co jedzą, ale przede wszystkim będą świadkami rodzącej się relacji.

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.